içinde ,

Zack Snyder’dan Mesaj Var! ‘Justice League: Snyder Cut’ Teaser Yayınlandı

Yaklaşık 6 ay önce duyurulan, 4 saatlik ‘Justice League: Snyder Cut‘ yapımı için yayınlanan uzun bir teaser, DC hayranlarını heyecanlandırdı. 2021 yılında, sadece HBO Max’te yayınlanacak olan yapımın net tarihi belli olmasa da, artık geri sayım iyiden iyiye başlamış durumda.

Aquaman, Batman, Superman, Wonder Woman, Flash gibi DC çizgiromanlarının sevilen kahramanlarını bir araya getiren Justice League, vizyona 2017 yılında girmiş ancak film öncesindeki büyük beklentileri karşılayamamış ve kısmen hayal kırıklığı yaratmıştı.

Bu durumun oluşmasında en büyük etki ise hiç şüphesiz Zack Snyder’ın, ek çekimlerin başlamasına kısa bir süre kala projeden ayrılmış olmasıydı. Snyder’ın yerine geçen Joss Whedon tarafından, Warner Bros.’un isteğiyle filmde değişikliğe gidilmiş, yeni ek sahneler çekilmiş, Snyder’ın birçok çekimi filmden çıkarılmış ve film son haline getirilmişti. Her ne kadar eleştirilere maruz kalmış olsa da Justice League, kötü bir film değildi aslında. Ancak kesinlikle bir Zack Snyder filmi de değildi. Snyder’ın çekimlerinin hiçbir zaman yayınlanmayacağı konuşuluyordu, ta ki 6 ay öncesine kadar.

Snyder, Yapımın Teaser’ını Twitter Hesabı Üzerinden #UsUnited Etiketiyle Yayınladı

Sonrasında işler ciddileşmiş ve Zack Snyder imzalı Justice League’in, 6 bölümlük bir seri ya da 4 saatlik bir film olacağı açıklanmıştı. Yapımın hangi formatta olacağı hakkında yeni bir bilgi bulunmuyor. 2021 yılında HBO Max üzerinden yayınlanacak ‘Justice League: Snyder Cut’ yapımının yayınlanan ve henüz 1 gün bile olmadan, sadece Snyder’ın twitter hesabı aracılığıyla 2 milyonun üzerinde görüntülemeye ulaşan teaser’ını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz. Keyifli Seyirler.

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

Yorgun büyüklere emanet yalnız çocuklar…

‘The Stand’ Dizisinin Tanıtım Fragmanı Yayınlandı