içinde ,

Yeni Tron filminin yönetmeni belli oldu.

İlk Tron filminin üzerinden 38 yıl kadar geçmiş, dünya da büyük bir fiyasko olarak adlandırılmış olsa da serinin severleri bu yapımı günümüze kadar taşımayı bilmiş ve İlk Tron’a Kült film ünvanını bir şekilde kazandırmış durumdalar.

2010 yılında dünya genelinde 400 milyon dolar hasılat elde ederek yapımcılarını üzmeyen filmin yeni bir devamı için 2017 yılında kollar sıvanmış fakat yönetmen arayışı ve prodüksiyon ekibinin kurulamaması sebebi ile proje rafa kaldırılmıştı. Yeni çekilecek filmde Jared Leto gibi güçlü ismi de barındıran yeni Tron filminin yönetmeni ise geçtiğimiz günlerde Disney tarafından açıklandı.

Ünlü oyuncu Jared Leto’nun başrolünde yer alacağı yeni Tron filminin yönetmenliğini Garth Davis üstlenecek.

2016 yılında Lion ile ilk uzun metraj filmini çeken, bu filmle Avusturya En iyi Sinema ve Televizyon Sanatları Akademisi, en iyi yönetmen ödülünü alan Davis, 2018 yılında Magdalalı Meryem filmi ile izleyicisinin karşısına ikinci kez geçti.

Jared Leto’nun yazdığı ve hemen sildiği tweetin de, filmin proje aşamasında olduğunu isminin de Tron Ares olarak belirlendiğini ağzından kaçırmıştı. Jesse Wigutow’un senaryosunu yazdığı yeni Tron filminin setinin başlama tarihi Mart 2021 olarak düşünülüyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor …

Yükleniyor …

0

Ne düşünüyorsun?

Olcayto İlkay tarafından yazılmıştır.

1985 Milas'da doğdu. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi üçüncü sınıf hala devam etmekte. Bir kamu kuruluşunda Bilgi İşlem görevlisi olarak çalışmakta. Çeşitli Televizyon ve Radyo kanallarında Ses Prodüksiyonu ve Program içeriği hazırlamıştır.

Bu Hafta 4 Yeni Film Vizyonda

Atiye dizisi davalık oldu