içinde ,

The Umbrella Academy’de İşler Şimdilik Yolunda

Co-vid19 salgını sebebiyle birçok yapım ya vizyon tarihini erteledi ya da çekimlerini durdurdu. Netflix’in hayranları tarafından beklenen yapımları olan Stranger Things 4. sezon ve The Witcher 2. sezon bunlardan sadece ikisi. Ancak The Umbrella Academy cephesinde henüz bir gecikme ya da erteleme söz konusu değil. 

The Umbrella Academy, geçen yıl Şubat ayında Netflix’te prömiyer yaptı ve büyük beğeni topladı. Gerard Way’in çizgi roman serisine dayanan dizi, hepsi aynı gün süper güçlerle doğan Hargreeves kardeşlerin hikayesini anlatıyor.

Altered Carbon, Fargo, Legion dizilerinin yapımcılığının yanı sıra, The Umbrella Academy‘nin senaristi ve aynı zamanda yapımcısı olan Steve Blackman, instagram hesabından attığı bir fotoğraf ve mesaj ile hayranlara seslendi. ‘Corona bile Umbrella Academy’i durduramıyor!’ mesajı ve post prodüksiyon aşamasında olan diziden bir görüntü ile dizinin hayranlarını mutlu etti.

Henüz yayın tarihi tam olarak açıklanmayan The Umbrella Academy dizisi, diğer yapımlar gibi Co-vid19 salgını sebebiyle darbe yemezse, 2020 yılı içinde 2. sezonu ile hayranlarının karşısında olacak.

Kaynak: ScreenRant

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor …

Yükleniyor …

0

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

‘Mesih’ 1. Sezonun Ardından İptal Edildi

Hugh Jackman’ın Yeni Filmi Bad Educatıon’ın Resmi Fragmanı Yayınlandı