içinde ,

The Umbrella Academy 2. Sezon

İzleyiciler tarafından ilk sezonu beğeniyle karşılanan The Umbrella Academy dizisinin 2. sezon tarih duyurusunun yapıldığı keyifli tanıtım videosu yayınlandı.

Gerard Way ve Gabriel Bá ikilisinin çizgi roman serisinden uyarlanan Netflix dizisi The Umbrella Academy‘nin ilk sezonu geçtiğimiz yıl yayınlandı ve izleyiciler tarafından ilgiyle karşılandı. İlk dört haftasında 45 milyon hanede izlenerek Netflix’in o dönemde en çok izlenen dizilerinden biri olan The Umbrella Academy, bu potansiyelin ardından kısa süre içerisinde Netflix’ten 2. sezon onayı almıştı.

1989 yılında aynı gün dünyaya gelen ve esrarengiz bir mucit tarafından süper kahraman olarak yetiştirilen yedi kardeşin Dünya’yı kurtarmak için yıllar sonra yeniden bir araya gelmesini anlatan dizi, bu yaz 2. sezonuyla ekranlara geri dönecek. Dizinin merakla beklenen yeni sezonu için tanıtım çalışmalarına başlayan Netflix, bugün yayınladığı tanıtım fragmanıyla sevilen dizinin ekranlara döneceği tarihi duyurdu.

The Umbrella Academy 2. Sezon, 31 Temmuz’da Ekranlara Gelecek

Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher ve Justin H. Min‘in hikâyenin merkezinde yer alan süper güçlere sahip kardeşler olarak geri döneceği 2. sezonda oyuncu kadrosuna Ritu Arya, Marin Ireland ve Yusuf Gatewood da dâhil oluyor.

Şubat ayında Netflix ile uzun yıllar sürecek bir anlaşmaya imza atan Steve Blackman, 2. sezonun da dizi sorumlusu (showrunner) olacak.

31 Temmuz’da ekranlara dönecek olan The Umbrella Academy’nin 2. sezonundan yayınlanan tanıtım fragmanını aşağıdaki frame’den izleyebilirsiniz. Keyifli Seyirler.

 

Kaynak: DeadLine

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

Robert Pattinson’ın Gözünden Tenet ve Batman Filmleri

Justice League: Zack Snyder Cut, 2021’de HBO Max Ekranlarında