içinde ,

‘The Stand’ Dizisinin Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Stephen King’in Mahşer adıyla Türkçeye çevrilen romanından uyarlanan The Stand dizisinden yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Alexander Skarsgård, James Marsden, Amber Heard, Whoopi Goldberg gibi isimlerin rol aldığı dizi, 17 Aralık’ta izleyici ile buluşacak.

Korku ve fantastik edebiyatın ustalarından Stephen King‘in en sevilen romanlarından biri olan Mahşer – The Stand, önümüzdeki ay yeni dizi uyarlaması ile izleyici karşısına çıkacak. Daha önce 1994 yapımı mini diziyle ekrana uyarlanan The Stand’in yeni versiyonu, Star Trek: Discovery ve The Twilight Zone gibi yapımlara ev sahipliği yapan CBS All Access‘te izleyici ile buluşacak.

Birçok kişi tarafından Stephen King’in en iyi kitabı olarak kabul edilen The Stand; ölümcül bir salgının dünya nüfusunun yüzde 99’unu öldürmesi ile başlıyor ve iyi ile kötü arasındaki savaşa odaklanan fantastik bir hikâyeye dönüşüyor. 108 yaşında hayırsever bir kadın olan Abigail Ana’nın bir araya getirdiği grup, insanlığın kaderini belirleyecek savaşta şeytani bir figür olan Randal Flagg ve takipçileri ile karşı karşıya geliyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Alexander Skarsgård, James Marsden, Odessa Young, Amber Heard, Nat Wolff, Whoopi Goldberg, Jovan Adepo, Greg Kinnear, Henry Zaga, Katherine McNamara, Owen Teague, Heather Graham, Marilyn Manson ve Brad William Henke gibi isimler yer alıyor. Dizide Randal Flagg’e Alexander Skarsgård hayat veriyor.

The Stand dizi uyarlamasının yayınlanan tanıtım fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz. Keyifli Seyirler.

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

Zack Snyder’dan Mesaj Var! ‘Justice League: Snyder Cut’ Teaser Yayınlandı

Leslie Nielsen’ı aramızdan ayrılışının 10. yılında özlemle anıyoruz…Açık Liste (0 gönderim)