içinde ,

The Handmaid’s Tale 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı

The Handmaid’s Tale’ın 4. sezonundan ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Salgın nedeniyle prodüksiyonu durdurulan The Handmaid’s Tale 4. sezon, 2021’de izleyici ile buluşacak.

Margaret Atwood’un aynı adlı romanından diziye uyarlanan, “Gilead” isminde, kadın haklarının var olmadığı bir distopyayı oldukça çarpıcı, yer yer kan dondurucu bir üslupla izleyiciye aktaran  The Handmaid’s Tale ekranlardaki yolculuğunu sürdürüyor. Özellikle ilk sezonuyla övgü toplayan dizi sonraki sezonlarında aynı etkiyi yaratmamış olsa da en çok konuşulan dizilerden biri olmaya devam ediyor. Bu yüzden dizinin hazırlık aşamasında 4. sezonu da pek çok kişi tarafından merakla bekleniyor.

Dünyanın dört bir yanında prodüksiyonların durmasına neden olan koronavirüs salgını The Handmaid’s Tale’ı da etkilediği için yeni sezon beklenenden daha geç bir tarihte izleyici ile buluşacak. Ancak bu durum Hulu‘nun şimdiden yeni sezon için tanıtım çalışmalarına başlamasına engel olmadı. Hulu, en popüler orijinal yapımı olan The Handmaid’s Tale’ın 4. sezonundan ilk tanıtım fragmanını yayınladı.

Yayınlanan bu tanıtım fragmanı, 2017 yılında başladığından beri her yıl yeni bir sezonla izleyici karşısına çıkan dizinin bu kez salgın nedeniyle bir yıldan fazla ara vermek zorunda kalacağını gösterdi. Çünkü fragmanda yer alan bilgiler, 4. sezonun 2021’de yayınlanacağını doğruluyor.

The Handmaid’s Tale 4. Sezon, 2021’de İzleyici ile Buluşacak

///Yazının bundan sonraki bölümü The Handmaid’s Tale ile ilgili spoiler içermektedir.///

Dizinin 3. sezonunda June’un, Gilead’da kalıp bu rejimi kökünden bitirmek için verdiği mücadeleyi izledik. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan June’un, Gilead’a karşı duyduğu nefreti, bu nefreti kusarken karşılaştığı olayları ve planını hayata geçirirken yaşadığı zorlukları gördük.

Elisabeth Moss, Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Samira Wiley, Alexis Bledel, Ann Dowd, Max Minghella gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı The Handmaid’s Tale, 4. sezonunda June’un Gilead’ın totaliter rejimine karşı başlattığı isyanı anlatmaya devam edecek. June, çok sayıda kadını Kanada’ya kaçırma planını başarıyla hayata geçirmiş olsa da, hâlâ değişim için yapılması gereken pek çok şey bulunuyor.

The Handmaid’s Tale’ın 4. sezonundan yayınlanan ilk tanıtım fragmanını aşağıdaki frame’den izleyebilirsiniz. Keyifli Seyirler.

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

Tenet’in Vizyon Tarihi Yeniden Ertelendi

Terspektif – Curon spoilerimsili İnceleme