içinde ,

‘The Batman’ İçin Yeni Vizyon Tarihi: 01.10.2021

Matt Reeves’in kaleme alarak, yönetmenliğini yaptığı, Robert Pattinson’ın başrolünü üstlendiği The Batman üç ay ertelendi. Açıklamada belirtilen yeni vizyon tarihi 1 Ekim 2021.

Cloverfield, War for the Planet of the Apes gibi kaliteli filmlerle tanınan Matt Reeves‘in yönettiği, Robert Pattinson‘ın başrolünü üstlendiği yeni Batman’in İngiltere’de devam eden çekimlerine, salgın sebebiyle süresiz olarak ara verilmek zorunda kalındı. Salgının nasıl ilerleyeceği kesin olarak bilinmediği için çekimlere ne zaman devam edileceği de belirsizliğini korurken, filmin vizyon tarihinde değişiklik olup olmayacağı soruları da, yapılan açıklama ile sonunda cevaplanmış oldu.

Warner Bros.’tan yapılan açıklamaya göre, ABD’de 25 Haziran 2021’de vizyona girmesi beklenen film, 1 Ekim 2021’e ertelendi. Filmin Türkiye’deki vizyon tarihi henüz netlik kazanmamış olsa da, ABD ile aynı gün vizyona gireceği tahmin ediliyor. Ayrıca film için belirlenen yeni vizyon tarihinin Cadılar Bayramı’na denk geliyor olması, filmin Cadılar Bayramı sırasında geçen The Long Halloween adlı çizgi roman serisini de içereceği yönündeki iddiaları destekler nitelikle oldu.

Kaynak: Collider

 

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

‘One World Together At Home’ Konseri, Bu Akşam Canlı Yayınla Evlere Konuk Oluyor

‘One World: Together At Home’ Konseri Milyonlara Ulaştı