içinde ,

Tenet Filminden Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Başrollerini Robert Pattinson ve John David Washington’un paylaştığı, Christopher Nolan imzalı film olan Tenet’ten, yeni bir fragman daha yayınlandı.

Memento, The Prestige, Batman Trilogy, Inception ve Interstaller gibi efsane işlere imza atan başarılı yönetmen Christopher Nolan’ın heyecanla beklenen son filmi Tenet’ten yeni bir fragman yayınlandı. İlk fragman yayınlandığından itibaren 17 Temmuz’da vizyona gireceği lanse edilen filmin, Co-Vid19 salgını sebebiyle vizyon tarihinin ertelenmesi gündeme gelmişti ve Warner Bros. kanadından henüz net bir tarih açıklaması yapılmadı. Şu anda muallakta olan vizyon tarihinin durumunu, videonun sonundaki ‘Yakında Sinemalarda’ yazısı da destekliyor nitelikte.

Geçtiğimiz günlerde Christopher Nolan Tenet’in, insanların sinemaya dönüş filmleri olmasını istediğini açıklamıştı. Salgın sebebiyle kapalı olan sinema salonlarını, böyle bir filmle açmak kumarını oynamaya pek gönüllü olmayan Warner Bros, kararını açıklayacaktı ancak henüz bir ses çıkmadı. Yeni yayınlanan uzun fragmanın ardından sadece ‘Yakında Sinemalarda’ ibaresi ise durumun muallakta olduğunun bir göstergesi olarak karşımıza çıktı. Nolan’ın Kuantum Soğuk Savaş Filmi olarak adlandırdığı ve her ne kadar yeni fragmanda biraz farklı kareler gösterilmiş olsa da, konusu sır gibi saklanan Tenet’in yeni fragmanını, aşağıdaki frame’den izleyebilirsiniz. Keyifli Seyirler.

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

MUBI, Yüzlerce Film İçeriğine Sahip Koleksiyonunu, 7 Günlüğüne Ücretsiz İzlenmeye Açtı

Élite, 4. Sezon Duyuru Videosu Yayınlandı