içinde ,

Snowpiercer Dizisinden Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Bong Joon-ho’nun aynı adlı filminden uyarlanan Snowpiercer dizisinden yeni bir fragman yayınlandı. Snowpiercer dizi uyarlaması, 17 Mayıs’ta izleyici ile buluşacak.

‘Parasite’ filmiyle en iyi yönetmen ve en iyi film Oscarlarını kucaklayan Bong Joon-ho’nun, 2013 yapımı bilimkurgu filmi Snowpiercer‘ın dizi uyarlaması, zorlu bir yapım sürecinin ardından mayıs ayı içerisinde ekranlara gelecek. Bugüne kadar pek çok kez ertelenen ve bu süreçte birkaç kez kanal değiştiren Snowpiercer dizisi, Co-Vid19 salgını nedeniyle yaşanan sıkıntılara rağmen, en son belirlenen yayın tarihine sadık kalacak gibi görünüyor. Merakla beklenen dizi için yeni bir fragman daha yayınlayan TNT, bu fragmanla birlikte dizinin 17 Mayıs’ta ekranlara geleceğini doğrulamış oldu.

Hem Bong Joon-ho imzalı filmden hem de ona kaynaklık eden Fransız çizgi roman serisi Le Transperceneige’dan uyarlanan Snowpiercer, küresel ısınmayı engellemek amacıyla yapılan bir deneyin felakete dönüşmesi sonucu tüm dünyanın buzlar altında kaldığı bir gelecekte geçiyor. Dizi, felaketten sağ kurtulan insanların, asla durmayan ve sınıf düzenine göre bölümlere ayrılmış trenin içindeki yaşam mücadelesini anlatıyor.

Yapım sürecinde yaşadığı sorunlar nedeniyle kamera arkasında önemli değişiklikler yaşanan dizi, Orphan Black’in senaristlerinden Graeme Manson‘ın öncülüğünde hazırlanan hâliyle izleyici karşısına çıkacak.

Dizinin başrollerinde Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Connelly ve son yıllarda dikkat çekici performanslara imza atan Daveed Diggs yer alıyor. Oyuncu kadrosunda Connelly ve Diggs’e Alison Wright, Mickey Sumner, Susan Park, Iddo Goldberg, Katie McGuinness, Annalise Basso, Sam Otto, Roberto Urbina, Sheila Vand ve Jaylin Fletcher gibi isimler eşlik ediyor.

Kaynak: SlashFilm

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

3. Sezonun Düşük Reytingine Rağmen Yeni Sezon Onayını Kaptı

Quentin Tarantino’dan ‘Deliverance’ İncelemesi