içinde , ,

Sertap Erener’den Yeni Albüm: ‘Ben Yaşarım’

Usta sanatçı Sertab Erener, 2016 tarihli ‘Kırık Kalpler Albümü’nden yaklaşık 4 yıl aradan sonra yepyeni şarkılardan oluşan 13. stüdyo albümü ‘Ben Yaşarım’ı 12 Haziran Cuma tarihinde yayınlıyor.

4 yıl aradan sonra yeni albümünü hayranlarının beğenesine sunacak olan Sertab Erener’in ‘Ben Yaşarım’ isimli albümünün online lansmanı, Sertab Erener Instagram hesabı üzerinden, yarın (11.06.2020) saat 22:30’da gerçekleşecek.

Ağırlıklı olarak kendisinin yazdığı sözlere ve Emre Kula’nın müziklerine yer verdiği albümde ayrıca her zamanki gibi Ersel Serdarlı imzalı şarkılar var. Tabi bu albümün bir başka dikkat çeken yönü ise sürpriz konuklarının olması. Sözleri Sezen Aksu’ya ait ‘Belki de Aşk Lazım Değil’, Redd grubundan Doğan Duru’ya ait ‘Koyudur Karanlığı’ ve sözleri Can Bonomo’ya ait olan ‘Anca Gidersin’ albümün sürprizleri olarak 12 Haziran itibarı ile dinleyicilerle buluşacak.

Sertab Erener: ‘Ne kadar söz, ne kadar duygu birikmiş içimde’

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Gelin hep birlikte yeni albümü kutlayalım! #BenYaşarım #sertaberener

Sertab Erener (@sertaberener)’in paylaştığı bir gönderi ()


Daha önce tekli olarak yayınlanan ‘Belki de Dönerim’ ve Sezen Aksu’nun yazdığı şarkı ‘Kız Leyla’nın da yer aldığı albümü Sertab Erener şu sözleri ile anlatıyor: “Ne kadar söz, ne kadar duygu birikmiş içimde. Her notasını ilmek ilmek içimde bağlayıp size aktardım. Çok heyecanlıyım. Umarım siz de seversiniz”

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

Uluslararası Göç Filmleri Festivali’nin Uzun Metraj Yarışma Jürisi Belli Oldu

Konserlerde Yeni Dönem