içinde

‘Patron’ Canlı Yayında

Cemal Hünal ve Onur Şenay, beğeniyle izlenen ‘Patron’ isimli tiyatro oyununu, ‘Evde Kal’a destek vermek amacıyla, kendi evlerinden canlı yayınla sahneleyecekler.

3 sezon kapalı gişe oynanan ‘Patron‘ isimli tiyatro oyunu, Co-Vid19 salgını nedeniyle ‘Evde Kal‘ kampanyasına destek vermek amacıyla, Kats Sahne‘nin Instagram hesabından canlı olarak yayınlanacak. Cemal Hünal ve Onur Şenay, oyunu güncelleyerek “PATRON Covid 19 Güncel” adıyla kendi evlerinden canlı yayınla, Cuma, Cumartesi ve Pazar akşamları, üç bölüm halinde oyunu sahneleyecekler. 

Daha öncesinde seksen dakika oynadıkları oyunu üç bölüme ayıran iki sanatçı, 10 Nisan Cuma, 11 Nisan Cumartesi ve 12 Nisan Pazar akşamları saat 21.00′de, KATS Sahne’nin resmi Instagram hesabından canlı yayınla seyirci karşısına çıkacaklar. İlk kez canlı olarak bir tiyatro oyununu, sosyal medyada üzerinden, kendi evlerinden canlı yayına bağlanarak sahnelemeye hazırlanan iki sanatçı, “Bu zor günlerde evde kalanlara tiyatro ile biraz moral ve farklı bir ortam sunmayı hedefledik. Oyunu tiyatro sahnesinde olduğu gibi canlı oynayacağız, herkesi evde tiyatroya bekliyoruz” açıklamasını yaptılar.

Kara komedi dalında sahnelenen ve geçtiğimiz 3 sezon boyunca, tiyatro severlerin beğeni ile izledikleri “PATRON Covid 19 Güncel” oyununda “Sadık” karakterini Cemal Hünal, “Okan” karakteri ise Onur Şenay canlandırıyor. Çocukluk arkadaşı olan iki kafadar Sadık ve Okan birlikte “Patron” adı verdikleri bir mafya lideri için çalışmaktadırlar. Patron’un ölüm talimatı verdiği birini öldürürler. Fakat yanlış kişiyi öldürdüklerini fark ettiklerinde, Patron’un gazabından fazlasıyla korkuyor olmalarına rağmen, gidip durumu kendi ağızlarından Patron’a anlatmak isterler.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor …

Yükleniyor …

0

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

En İyi Kısa Filmler Belli Oluyor

Ridley Scott’ın ‘Gucci’ Filmi 2021’de Vizyonda