içinde ,

Pandemik Polisiye: Gün On4

Puhutv’nin yeni projesi pandemik polisiye dizisi Gün On4, 19 Haziran’da seyircisiyle buluşacak. Yapımcılığını Meraklı Filmler’in üstlendiği ve çekimleri ev ortamında gerçekleşen dizi, karantina günlerinde birbirine dokunmadan film üretebilmenin en güzel örneklerinden biri olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Salgın döneminde ortaya çıkan ve film sektörü için yeni bir umut haline gelen ‘ev ortamında film çekimi’, puhutv ile bir adım ileri taşınıyor. Pandemik polisiye türünde yayınlanacak olan Gün On4, gündemi yakalayan konusu ile herkesi ekran başına kilitlemeye aday görünüyor.

Çekimleri tamamen evden yapılan ‘Gün On4’, salgın konusunu polisiye bir olayla kurgulayarak heyecan dolu bir senaryo ile izleyicisine aktaracak. Pilot bölümü yayınlanan ve 10 bölüm olarak ekranlara gelecek dizinin yeni bölümleri ise 19 Haziran’dan itibaren her Cuma puhutv’den izlenebilecek.

GÜN ON4 DİZİSİNİN KONUSU

Gün On4, koronavirüs teşhisi konan ancak hastalığı evinde tedavi görerek atlatan Komiser Gazanfer ve ekibinin karantina günlerinde şüpheli bir intihar vakasının izini sürme hikayesini anlatıyor. Yurt dışından dönen Komiser Yardımcısı Sevin, 14 günlük karantina süresini geçirmesi için bir otele yerleştiriliyor. Sevin’le birlikte aynı uçakta gelen yolculardan biri, yerleştirildiği otelde, arkasında birçok spru işareti bırakarak intihar ediyor. Komiser Yardımcısı Sevin bu durumun bir intihar değil, cinayet olduğunu düşünerek olayın üzerine gidiyor.

Filmin yönetmen koltuğunda Şahin Altuğ otururken, oyuncu kadrosunda ise; Muhammet Uzuner, Güneş Zavrak ve Emrullah Çakay yer alıyor.

Filmin tanıtım fragmanını aşağıdaki frame’den, pilot bölümünü ise puhutv internet adresi üzerinden izleyebilirsiniz, keyifli seyirler.

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

Playstation 5 Resmi Olarak Tanıtıldı.

Usta Oyuncu Sümer Tilmaç’ı, Ölümünün 5. Yılında Saygıyla Anıyoruz