içinde , , , ,

Netflix Türkiye Mayıs Ayı Programı

Netflix Türkiye’nin mayıs ayı programında The Eddy, Hollywood, Space Force gibi yeni dizilerden All Day and a Night ve Into the Night gibi filmlere kadar dikkat çekici birçok yapım bulunuyor.

American Horror Story, American Crime Story, Feud gibi dizilere imza atan Ryan Murphy’nin, Hollywood’un Altın Çağı’na ışık tuttuğu yeni dizisi Hollywood, ilk sezonuyla 1 Mayıs‘ta izleyici ile buluşacak. André Holland, Tahar Rahim, Joanna Kulig gibi isimleri bir araya getiren, Damien Chazelle imzalı The Eddy, 8 Mayıs‘ta izleyici karşısına çıkacak. 

Yahya Abdul-Mateen II ve Jeffrey Wright’ın başrollerinde yer aldığı All Day and a Night filmi 1 Mayıs‘ta Netlix’te yayınlanacak. The Office’te birlikte çalışan Steve Carell ve Greg Daniels’ın yaratıcısı olduğu, Steve Carell’in aynı zamanda başrolünde yer aldığı Space Force, 29 Mayıs‘ta Netflix’te ekranlarında olacak.

Netflix orijinal yapımlarıyla beraber Medyatik Davalar, Eğlenceli Tarih Dersleri gibi birbirinden farklı konulara sahip belgeseller de mayıs ayında Netflix Türkiye’de yerini alacak.

Netflix Türkiye Mayıs Ayı Program Listesi

Snowpiercer

Mayıs Ayı İçerisinde

Dünyada yaşanan bir felaketle birlikte dünya artık buzla kaplı çorak bir araziye dönüşmüştür. Hayatta kalan insanlar ise dünyanın çevresini dolaşan devasa bir trende yaşamak zorunda kalır.

Into The Night

1 Mayıs

Güneş ışınlarına maruz kalan herkes ölmeye başlar. Dünyada bir felaket senaryosu yaşanırken Brüksel’den kalkan gece uçuşundaki yolcular, hayatta kalmak için canları pahasına savaşır.

Hollywood

1 Mayıs

Ryan Murphy ve Ian Brennan’ın yeni mini dizisi, II. Dünya Savaşı sonrası Hollywood’ta bedeli ne olursa olsun başarıya ulaşmaya çalışan bir grup oyuncu ve sinemacı adayının mücadelesini anlatıyor.

Workin’ Moms

6 Mayıs (4. Sezon)

Anneler çocuklarını, eşlerini, işlerini ve en önemlisi kendilerini savunmaya başladıklarında değişim rüzgârları esmeye başlar.

The Eddy

8 Mayıs

Günümüz Parisi’nin renkli ve çok kültürlü mahallelerinde geçen The Eddy, zor durumda olan bir barın sahibini, barın orkestrasını ve şehirde karşılaşacakları tehlikeleri merkezine alıyor.

Dead To Me

8 Mayıs (2. Sezon)

Jen ve Judy, arka bahçelerindeki kanlı sürprizin ardından hayatlarına devam edip bir yandan da karanlık bir sırrı gizli tutmak için çabalar. Kasabaya yeni gelen sürpriz bir ziyaretçi ve peşlerini bırakmayan Dedektif Perez yüzünden ise hayatlarında hiç olmadıkları kadar riskle boğuşurlar.

Valeria

8 Mayıs

İşinde ve evliliğinde kriz yaşayan bir yazar, üç yakın dostuna sığınarak onlardan destek alır. Elisabet Benavent’in romanlarından uyarlandı.

Restaurants On The Edge

8 Mayıs (2. Sezon)

Uzmanlar, dünyanın dört bir yanındaki restoranları kurtarma görevlerine devam eder. Biraz cesaret ve bolca tadilatla mucizeler yaratılabilir.

White Lines

15 Mayıs

La Casa de Papel’in yaratıcısı Alex Pina’nın senaryosunu yazdığı White Lines’ta, Manchester’lı bir DJ’in İbiza’da gizemli bir şekilde kaybolmasından yirmi yıl sonra cesedi ortaya çıkar ve kız kardeşi olayın perde arkasını öğrenmek için sırlarla dolu adaya gider.

Space Force

29 Mayıs

ABD Silahlı Kuvvetleri’nin yeni kurduğu Uzay Bölüğü’ne atanan bilim insanları, Beyaz Saray’den gelen beklenmedik bir emir ile aya gidip orada hakimiyet kurmak üzere harekete geçer. Yapımcılığını Steve Carrel ve Greg Daniels üstleniyor.

 

Netflix Orijinal Filmleri

All Day and a Night

1 Mayıs

Müebbet hapis yatmakta olan genç bir adam, kendisini suça iten insanları, koşullarını ve sistemi sorgular.

Seni Seviyorum Aptal – Te quiero, imbécil

15 Mayıs

Aynı gün içinde hem kız arkadaşını hem de işini kaybeden 30’lu yaşlarındaki bir adamın tüm hayatı altüst olur.

 

Netflix Orijinal Belgeselleri

Medyatik Davalar

11 Mayıs

Medyatik Davalar, tarihin en dramatik davalarını ve medyanın bu davalarda kararları nasıl etkilemiş olabileceğine ışık tutuyor.

Eğlenceli Tarih Dersleri

22 Mayıs

Bilimsel gelişmeler, toplumsal hareketler ve dünyayı değiştiren keşifler infografik tablolar ve arşiv görüntüleriyle tarih dersine dönüşür.

Lisanslı İçerikler

1 Mayıs

Modern Family

Angry Birds Film – Angry Birds Movie

Ocean’s Eleven

Ocean’s Thirteen

Mançuryalı Aday – The Manchurian Candidate

Kadın İşi Banka Soygunu

Psycho

Yok Artık 2

7 Mayıs

Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz  – Mamma Mia! Here We Go Again

Örümcek-Adam: Eve Dönüş – Spider-Man: Homecoming

15 Mayıs

Evim Sensin

22 Mayıs

Ayı Teddy – Ted

Casino

26 Mayıs

Overlord Operasyonu – Overlord

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

Altın Küre Ödüllü ‘Ramy’ nin 2. Sezonu, 29 Mayıs’ta Ekranlarda

Metallica: Blackened 2020