içinde , , ,

Netflix Türkiye Haziran Ayı Programı

Netflix Türkiye haziran ayı programında Dark, The Politician, 13 Reasons Why gibi dizilerin yeni sezonları ile Netflix Türkiye’nin ilk orijinal filmi olan Yarına Tek Bilet ve dört Vietnam gazisini odağına alan Da 5 Bloods filmleri gibi birçok dikkat çekici yapım bulunuyor.

Baran bo Odar ve Jantje Friese‘nin yaratıcısı olduğu, Netflix‘in sevilen dizisi Dark‘ın 3. sezonu 27 Haziran‘da izleyici karşısına çıkacak. American Horror Story, American Crime Story, Feud gibi dizilere imza atan Ryan Murphy’nin yaratıcısı olduğu The Politician‘ın 2. sezonu 19 Haziran‘da izleyici ile buluşacak. Bu yıl ekranlara veda edecek olan 13 Reasons Why,’ın 4. ve final sezonu, 5 Haziran‘da Netflix’te!

Netflix’in Türkiye’nin ilk orijinal filmi Yarına Tek Bilet19 Haziran‘da yayınlanacak. Will Ferrell ve Rachel McAdams başrollerinde yer aldığı, Eurovision Şarkı Yarışması’nı konu alan Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga, 26 Haziran‘da Netflix raflarındaki yerini alacak.

 

Netflix Türkiye Haziran Ayı Programı

 

Dark

3.sezon (27 haziran)

Son, başlangıçtır. Başlangıç da sondur. Son döngü başlıyor.

 

Crazy Delicious

24 Haziran

Sihirli, yenilebilir bir ormandan malzemeler kullanan amatör aşçılar, üç yemek tanrısından oluşan jüriyi etkilemek için yaratıcı ve leziz yiyecekler hazırlamalıdır.

 

The Politician

2.Sezon (19 Haziran)

Payton Hobart, New York Eyaleti Senatosu yarışında Dede Standish’i koltuğundan etmek için mücadele eder. Bu seçimi Başkanlık yolunda bir sonraki adım olarak gören Payton’ın, başarıya ulaşma uğruna sırları ve yalanları ortaya çıkarması gerekir.

 

Marcella

3.Sezon (14 Haziran)

18 ay sonra Marcella, gizli bir ajan olarak bir suç ailesine sızdığı Belfast’ta yeni bir kimlikle yaşamaya başlar.

 

Reality Z

10 Haziran

Rio’daki zombi salgını Olimpos isimli bir reality programının yarışmacılarını stüdyada mahsur bırakır. Stüdyodaki tek tehdidin insan eti peşindeki zombilerin olmadığı ortaya çıkar.

 

Queer Eye

5. Sezon (5 Haziran)

Muhteşem beşli, çalışkan bir DJ’den zor durumdaki bir köpek berberine kadar gündelik hayattan bir dizi kahramanı baştan yaratmak için Philadelphia’ya gidiyor.

 

13 Reasons Why

4. Sezon (5 Haziran)

Liberty Lisesinin son sınıf öğrencileri mezuniyete hazırlanır. Veda etmeden önce tehlikeli bir sırrı gizli tutmaları ve hayatlarını sonsuza dek değiştirebilecek üzücü tercihlerle yüzleşmeleri gerekiyor.

 

RuPaul’s Drag Race: Untucked

12. Sezon (Çok Yakında)

Kavgalar. Sırlar. Sert imalar. RuPaul’s Drag Race 12. Sezonuyla geri dönüyor.

 

Netflix Orijinal Filmleri

The Last Days of American Crime

5 Haziran

Bir banka soyguncusu, devletin tüm kanunsuz davranışları sona erdirecek olan, zihin değiştiren bir sinyali devreye sokmasından önce son bir tarihi soygun planına katılır.

 

Da 5 Bloods

12 Haziran

Spike Lee’nin Netflix bünyesinde çektiği ilk film olan Da 5 Bloods dört Vietnam gazisine odaklanıyor.

 

Yarına Tek Bilet

19 Haziran

İzmir’e giden bir trende yolları kesişen iki yabancı, çalkantılı ve şaşırtıcı biçimde bağlantılı aşk geçmişleri sayesinde yakınlaşır.

 

Eurovision Şarkı Yarışması: Fira Saga’nın Hikâyesi – Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

26 Haziran

Ufak bir kasabada yaşayan iki şarkıcı, dünyanın en büyük şarkı yarışmasına katılma hayallerini gerçekleştirme şansı yakalar. Will Ferrell ve Rachel McAdams başrollerde.

 

Netflix Orijinal Belgeselleri

Bebekler 2. Kısım

19 Haziran

Çığır açan bir araştırma, yepyeni bir dünyayı anlamlandırmaya çalışan bebeklerin insan hayatının karmaşıklıklarıyla baş etmeye hazır olduklarını gösteriyor.

 

Lisanslı İçerikler

1 Haziran

Mission: Impossible – Ghost Protocol

5 Haziran

The Dark Tower

Lean on Pete

12 Haziran

Biz Böyleyiz

18 Haziran

Dark Waters

20 Haziran

Crazy Rich Asians

30 Haziran

Back to the Future Serisi

Upgrade

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

Mission Impossible 7’nin Çekimlerine, Eylül Ayında Devam Edilecek

Warner Bros., Just Mercy Filmini George Floyd Cinayetinin Ardından Ücretsiz Erişime Açtı