içinde

NETFLIX 2020 NİSAN AYI PROGRAMI

 

Netflix Türkiye’nin nisan ayı programında, La Casa de Papel, Aşk 101, After Life gibi dizilerin yeni sezonları ile, Extraction ve Sergio gibi dikkat çekici filmler yer alıyor.

İlk iki sezonuyla fazlasıyla ses getirmesinin ardından, 3. sezonu Netflix’te yayınlandıktan sonra büyük bir izleyici kitlesine ulaşan La Casa de Papel’in 4. sezonu, 3 Nisan’da yayınlanacak. Ayrıca Netflix Türkiye’nin yeni orijinal dizisi olan Aşk 101, ilk sezonuyla 24 Nisan’da izleyicilerle buluşacak.

Kendine has üslubuyla herkes hakkında her şeyi hiç çekinmeden söyleyebilen İngiliz komedyen ve yapımcı Ricky Gervais’in, hem yaratıcısı olduğu hem de baş rolünde oynadığı dizisi After Life, 2. sezonu ile 24 Nisan’da yayında. 

Baş rollerini Chris Hemsworth ve David Harbour’un paylaştığı aksiyon filmi Extraction, 24 Nisan’da izleyici karşısına çıkacak. Netflix orijinal yapımlarıyla birlikte, Sergio, Willoughby Ailesi ve Nightcrawler gibi yapımlar, Nisan ayı itibariyle Netflix kütüphanesinde olacak.

La Casa de Papel

4.Sezon (3 Nisan)

Profesör’ün planı açığa çıkınca, İspanya Merkez Bankası içindeki ekip büyük bir kaosun içerisinde kalmış ve bu durumdan kurtulmak zorundadır. Düşman artık sadece dışarıda değil, aynı zamanda içeridedir.

Aşk 101

1. Sezon (24 Nisan)

1998 yılından günümüze uzanan Aşk 101, okula devam edebilmek için en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutmak için, yeni gelen basketbol koçuna aşık etmeye çalışan 17 yaşında bir grup asi gencin hikayesini konu alıyor.

After Life

2.Sezon (24 Nisan)

Yeni sezonda eşinin ölümünün yol açtığı derin kederle boğuşmaya devam eden Tony (Ricky Gervais), çevresindekilerle daha iyi bir arkadaşlık kurmaya çalışır ancak bu sezonda karakterlerin her birinin yaşadığı sorunlar iyice yoğunlaşacaktır.

Nailed It!

4.Sezon (16 Nisan)

İştah kabartan sunumlar ve karmaşalarla dolu “Nailed It!” mutfakları, 4. sezonuyla geri dönüyor.

La Casa de Las Flores

3.Sezon (23 Nisan)

Meksika’da yaşayan zengin ve sırlarla dolu bir aileyi konu alan kara komedi dizisi La Casa de Las Flores, 3. sezonuyla 23 Nisan’da yayında.

La Casa de Papel Fenomen

3 Nisan

“La Casa De Papel”in başarı öyküsünü konu alan film, herkesin desteğini ve sevgisini kazanan Profesör ile ekibinin, dünyayı nasıl etkisi altına aldıklarını anlatıyor.

Sergio

17 Nisan

Gerçek bir hikaye uyarlaması olan Sergio, üst düzey Birleşmiş Milletler diplomatı olan Sergio Vieira de Mello’nun (Wagner Moura), Bağdat’ta üstlendiği son görevinin ardından gelişen olayları konu alıyor.

Extraction

24 Nisan

Kiralık bir asker olan Tyler Rake (Chris Hemsworth), bir suç örgütü liderinin oğlunu kurtarmak üzere tutulur. Bu görev hem Tyler’ın hem de çocuğun hayatını sonsuza dek değiştirecektir.

Willoughby Ailesi

22 Nisan

Newbery Ödüllü yazar Lois Lowry’nin kitabından uyarlanan filmde, Willoughby kardeşler, bencil ebeveynleri tarafından terk edilmesinin ardından, yeni ve modern bir aile kurmak için, modası geçmiş değerleri günümüz dünyasına uyarlamayı öğrenmek zorunda kalır.

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor …

Yükleniyor …

0

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

ZİHNİMİN PERDE ARKASI – 2

JJ Abrams: ‘Hollywood’un, ”Fleabag” ve ”Atlanta” gibi orijinal yapımlara ihtiyacı var.’