içinde ,

MUBI, Yüzlerce Film İçeriğine Sahip Koleksiyonunu, 7 Günlüğüne Ücretsiz İzlenmeye Açtı

MUBI, arşivinde yer alan filmleri izleyiciye sunduğu Koleksiyon bölümünü açtı. Koleksiyon’da klasiklerden yeni keşiflere yüzlerce film yer alıyor.

Unutulmaz klasiklerden yeni keşiflere, kısalardan belgesellere özenle seçilmiş filmleri sinemaseverlerle buluşturan online film platformu MUBI, bugün sinemaseverleri bir hayli heyecanlandıran bir duyuru yaptı. Her gün seçkisine yeni bir film ekleyen ve bu filmleri bir ay boyunca izlemeye açık tutan MUBI, platforma yeni eklenen “Koleksiyon” bölümüyle arşivindeki yüzlerce filmi izleyiciye sundu.

Francis Ford Coppola’dan Ingmar Bergman’a, Yüzlerce Klasik ve Yeni Film, Koleksiyon İçeriğinde

MUBI’de erişime açılan bu Koleksiyon bölümü, özenle hazırlanmış kategorileri ile izleyicileri sinema dünyasının farklı pencerelerinde derinlemesine izleyebilecekleri bir yolculuğa çıkarıyor. MUBI’nın arşivindeki filmler Truffaut: Auteur ve Sinefil, Kısalar, Ingmar Bergman’ın İçindeki Şeytanlar, Modern Klasikler, Belgeseller, Film Festivallerinin Gözdeleri gibi başlıklar altında bir araya getiriliyor. Şu anda MUBI’nin kütüphanesine ve koleksiyon bölümüne ulaşmak ücretsiz. Standart MUBI üyeliği ile 7 gün boyunca ücretsiz olarak filmler izlenebiliyor. 7 günün ardından aylık 19.99 lira ücretle yüzlerce klasik ve yeni yapılmış başarılı filmleri MUBI üzerinden izlemek mümkün. Şu an için MUBI’nin internet sitesinde izlemeye açık olan bu bölüm, yakında platformun Apple ve Android uygulamalarına da eklenecek.

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

Justice League: Zack Snyder Cut, 2021’de HBO Max Ekranlarında

Tenet Filminden Yeni Bir Fragman Yayınlandı