içinde , ,

Lucifer 5. Sezon Yayın Tarihi Açıklandı. 6. Sezon ise Çok Yakında

Son yılların en popüler yapımlarından olan ve 5. Sezonu merakla beklenen ‘Lucifer’ için, yeni sezondan görüntüler ve tarih duyurusunu içeren tanıtım videosu yayınlandı. 5. Sezonu 21 Ağustos’ta Netflix’te yayınlanacak olan dizinin 6. Sezonu ise hayranlarını bir daha bu kadar uzun süre bekletmeyecek gibi görünüyor.

Dünyada büyük bir hayran kitlesine ulaşan Lucifer’ın İlk bölümü 25 Ocak 2016’da yayınlanmaya başlamış ve 3. sezonda Fox tarafından iptal edilmiş, bunun ardından dizinin hayranları serinin devam etmesi için harekete geçmişti. Twitter üzerinden #savelucifer etiketiyle bir kampanya başlatan dizinin hayranları, Fox tarafından iptal edilen dizinin Netflix’e geçerek devam etmesinde önayak olmuşlardı. Netflix’te yayınlanan 4. sezonun ardından, final sezonu olarak lanse edilen 5. sezon, tahmin edilenden daha uzun bir süre yayınlanmadı ve en sonunda dizinin 5. sezonundan bir fragman izleyicilerle buluştu. Yeni sezondan sahneler ve yayın tarihinin duyurulduğu videoda, yepyeni karakterler ve heyecanlı bir hikaye, Lucifer hayranlarını bekliyor olacak.

5. Sezon 21 Ağustos’ta, 6. Sezon ise Çok Yakında

LuciferNetflix resmi hesabından yayınlanan videonun ardından, bir sürpriz daha gerçekleşti. 4. sezon sonrasında gelecek olan 5. sezon, dizinin finali olarak lanse edilmişti ancak geçtiğimiz aylarda Netflix, Tom Ellis ile 6. sezon için el sıkışmıştı. 5. sezonun tarih duyuru videosunun ardından, 6. sezonun çok yakında geleceği ile ilgili kısa bir video yayınlandı. Uzun süredir yeni sezonu beklenen dizinin 6. sezonu için yayınlanan bu kısa ama heyecan verici sürpriz video, dizinin hayranlarının gönlünü alacak gibi görünüyor.

Hayranlarını bir anda üst üste bombalar patlatarak sevindiren Lucifer’ın 5. Sezon tarih duyurusu ve 6. Sezon sürpriz videolarını, aşağıdaki frame’den izleyebilirsiniz. Keyifli Seyirler.

5. Sezon Tarih Duyurusu

6. Sezon, Çok Yakında

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

Isaac Asimov’un ‘Foundation’ı, Dizi Olarak Ekranlara Gelmeye Hazırlanıyor

İki Farklı Pirates of Carribean Filmi Hazırlanıyor