içinde ,

‘Locke&Key’ 2. Sezon Onayını Aldı

Joe Hill ve Gabriel Rodriguez’in çizgi romanından uyarlanan ve konusuyla dikkat çeken, Darby Stanchfield, Jackson Robert Scott, Connor Jessup, Emilia Jones, Laysla De Oliveira gibi isimlerin baş rollerini paylaştığı Locke & Key, 2. sezon onayını aldı.

Babaları gizemli bir şekilde öldürülen üç kardeşin, anneleri ile dedelerinden kalma Anahtar Ev’e yerleşmesiyle yaşananları konu alan dizide Locke Kardeşler, taşındıkları evde babalarının ölümüne dair cevapları bulacakları sihirli anahtarlar keşfederler. Bu farklı anahtarları ve onların eşsiz güçlerini fark ettikçe, gizemli bir şeytan uyanır ve anahtarları ele geçirmek için harekete geçer.

Dizinin arkasında olan, Lost’un yapımcıları arasında yer alan Carlton Cuse ve The Haunting of Hill House’un yapımcılarından olan Meredith Averill, ‘Locke & Key’in şaşırtıcı yolculuğuna tüm işbirlikçilerimizin yanında devam etmekten heyecan duyuyoruz ” dedi. “Özellikle bu zor zamanda, tüm destekleri için netflix’e minnettarız ve size hikayemizin heyecan verici bir sonraki bölümünü getirmeyi dört gözle bekliyoruz.” açıklamasını yaptılar.

Co-Vid19 salgını sebebiyle dizinin 2. sezon çekimlerinin ne zaman başlayacağı da belirsizliğini koruyor. Bu yüzden dizinin 2. sezon yayın tarihi henüz netlik kazanmadı. 

Kaynak: DeadLine

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor …

Yükleniyor …

0

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

Dijital Platform Arenası Büyüyor. ”HBO MAX”, Mayıs Ayında Açılıyor

Salgın Geçmeden Filmi Yetişti! ‘Corona’dan İlk Fragman Yayınlandı