içinde ,

Lionsgate, Youtube Üzerinden Ücretsiz Film Yayınına Başlıyor

Lionsgate Entertainment Corporation, karantina sürecinde, her cuma bir filmi Youtube üzerinden ücretsiz izlenebilecek şekilde yayına açıyor. İzleyicilerin beğenisini kazanan ve yayına açılacak filmler ise şöyle; John Wick, The Hunger Games, Dirty Dancing ve La La Land.

Salgının önüne geçilmesi için sosyal izolasyonun sağlanmaya çalışıldığı bu süreçte, insanların moralini biraz da olsa yükseltmek için film şirketleri, yönetmenler, televizyon kanalları ve dijital platformlar çeşitli filmleri ve dizileri ücretsiz olarak izleyicilerin beğenisine sunmaya devam ediyor.

Bünyesindeki yapımları ücretsiz izlemeye açan şirketlere Lionsgate de eklendi. Lionsgate Corporation, John Wick, The Hunger Games, Dirty Dancing ve La La Land filmlerini Youtube’da ücretsiz olarak izlenebilecek şekilde yayına açıyor.

Bu 4 Unutulmaz Filmin Youtube Üzerinden Yayınlanacağı Programın İsmi ‘Lionsgate Live! A Night at the Movies

Lionsgate Live! A Night at the Movies ismindeki dört hafta sürecek olan bu online film izleme etkinliği, her cuma günü Lionsgate’in Youtube hesabı üzerinden ücretsiz olarak yayınlanacak.Bu etkinliğin sunuculuğunu, usta oyuncu Jamie Lee Curtis üstlenecek. Programda Curtis, ünlü isimleri konuk edecek ve sinema anılarını izleyicilerle paylaşacak.

Bu film gösterimleri, izleyicileri, ekonomik anlamda olumsuz etkilenen sinema endüstrisindeki çalışanlara yardım etmek amacıyla kurulan Will Rogers Motion Picture Pioneers Foundation‘a bağış yapması için teşvik edecek.

Sonraki aylarda da devam etmesi beklenen Lionsgate Live! A Night at the Movies programı kapsamında yayınlanacak olan filmleri aşağıda bulabilirsiniz. Keyifli Seyirler.

17 Nisan: The Hunger Games (2012)

24 Nisan: Dirty Dancing (1987)

1 Mayıs: La La Land (2016)

8 Mayıs: John Wick (2014) (Bu filmin gösteriminde yaş sınırlaması olacak.)

Kaynak: THR

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor …

Yükleniyor …

0

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

Akbank Kısa Film Festivali Sonuçları Belli Oldu

JJ Abrams’tan 3 Yeni Dizi