içinde , ,

Konserlerde Yeni Dönem

Sağlık Bakanlığı’nca güncellenen Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi; konser ve kültür sanat organizasyonlarında alınacak, Co-Vid19 salgını tedbirlerini ortaya koydu.

1 Haziran itibarı ile ülkemizde her alanda normalleşme süreci başladı. Bu kapsamda tedbirlerin nasıl şekilleneceği de günden güne netlik kazanmaya başladı. Tüm hayatı etkilediği gibi sanat etkinliklerini de erteleyen salgının normalleşme süreci kapsamında kültür-sanat etkinlikleri için yeni kurallar, Sağlık Bakanlığı’nca Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberinin yeni başlıklar eklenerek güncellenmesiyle netlik kazandı.

Yeni kurallar kapsamında en dikkat çekici olan detaylar; açık hava konserlerinde sosyal mesafe korunamayacağı için ayakta dinleyici alınmayacak. Kulislere ziyaretçi ya da hediye kabul edilmeyecek. Kuliste yüksek sesle konuşulmayacak. Katılımcıların/izleyicilerin sanatçıyla fotoğraf çektirmesi yasaklanacak.

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

Sertap Erener’den Yeni Albüm: ‘Ben Yaşarım’

‘7500’ Filminden Resmi Fragman Yayınlandı