içinde ,

John Wick 4’e Salgın Ertelemesi

Ünlü oyun Keanu Reeves’in canlandırdığı ‘John Wick’ karakterinin 4. filminin gişe tarihi, tam bir yıl ileri atılarak, Mayıs 2022’ye ertelenedi.

Co-Vid19 salgını insanları evlere kapatmadan ve olağanüstü önlemler aldırmadan önce, Matrix 4 ve John Wick 4 filmlerinin aynı gün, 21 Mayıs 2021’de vizyona gireceği açıklanmış ve büyük bir merakla hayranları tarafından bugünün gelmesi beklenmekteydi. Salgından önce Matrix 4 filminin çekimlerine başlanmıştı ve Mart ortasında durdurulmuştu ancak John Wick cephesinde henüz bir başlangıç olmamıştı. En iyi ihtimalle Matrix 4’ün çekimlerinin 2020 yılı boyunca sürmesi beklenirken, John Wick 4 filmi için çekimlerin 2021’den önce başlaması öngörülmüyordu. Hatta bazı çevreler bu iki filmin 1 yıl gibi bir sürede bitmesinin hayalperestlik olduğunu savunmuşlardı. Salgın olmasa da John Wick filminin vizyonu ertelenir miydi, o kısım şimdilik soru işareti olarak kalmış durumda.

Lionsgate Entertainment: ‘John Wick 4 filminin vizyon tarihi, resmi olarak 27 Mayıs 2022’ye ertelendi.’

Geçtiğimiz günlerde serinin yönetmeni Chad Staelski’nin, 4. filmde bir miktar gecikme olabilir, sözleri, Lionsgate tarafından yapılan açıklamayla tamamen resmiyete bürünmüş oldu. 2021’de Mayıs sonu vizyona girmesi beklenen film, yazın gişe yapması düşüncesi ile bu tarihte izleyicilerin beğenisine sunulacaktı. Ancak yapılan ertelemeye rağmen, Lionsgate’in, bu film için aynı şeyleri düşündüğünü ve aynı şekilde güvendiğini söyleyebiliriz. Zira John Wick 4, Zindanlar ve Ejderhalar filmine karşı çıkacak ve Warner Bros.’un The Flash filminden bir hafta önce vizyona girecek. Ayrıca Black Panther 2 birkaç hafta önce vizyona girmiş olacak ve Pixar’ın Haziran 2022 için planlanan yeni bir filminin de gişede etkili olacağı kaçınılmaz bir gerçek. Vizyona girdiği tarihte birçok rakibi olacak olan film, kendi kalitesine ve kalabalıklar içerisinde çekilen üst seviye sahnelerine fazlasıyla güveniyor. Biz izleyicileri düşen ise beklemek. Bir aksilik olmaz ve sonbahar gibi Matrix 4’ün çekimine yeniden başlanıldığı taktirde, planlanan vizyon tarihine yetişmemesi için bir sebep yok. Seyirciler olarak bizim de Matrix 4’ü izleyip, sonrasında 1 yıl kadar beklemekten başka çaremiz yok.

Kaynak: ScreenRant

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

Metallica: Blackened 2020

38 Kadından Keyifli Bir Video: Boss Bitch Fight Challenge