içinde ,

Jennifer Lopez: The Godmother

The Handmaid’s Tale’in Başarılı Yönetmeni Reed Morano, Kolombiyalı Uyuşturucu Kraliçesi Griselda Blanco Rolü İçin, Jennifer Lopez’le Görüşmeler Başladı.

The Handmaid’s Tale dizisinin ilk 3 bölümün yönetmenliğini yapan, dizinin ilk bölümü olan Offred ile Emmy ödülü kazanan başarılı görüntü yönetmeni Reed Morano‘nun, STX Films için hazırladığı The Godmother filminde başrol oynaması için, Jennifer Lopez ile direkt olarak temasa geçtiği ve rol hakkında görüşmelere başladığı belirtildi.

3 Eylül 2012’de Kolombiya Medelin‘de, arabasıyla ilerlerken, motosikletli birisi tarafından vurularak öldürülen, La Dama de la Mafia (The Lady of the Mafia), The Godmother, The Black Widow gibi lakapları tanınan ünlü uyuşturucu kraliçesi Griselda Blanco‘nun hayatına odaklanacak olan bu dram-biyografi filminde, Blanco’yu, görüşmelerin ardından ünlü şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez’in canlandırması bekleniyor. Elaine Goldsmith-Thomas, Benny Medina ve Julie Yorn’un yapımcılığını üstleneceği The Godmother’un senaryosu, Regina Corrado ve Terence Winter tarafından kaleme alındı.

The Godmother filmiyle Reed Morano, Kolombiya’daki fakir bir çocukluktan, Miami’nin uyuşturucu ticaret savaşlarında önemli bir figür haline gelmek için rakiplerini geride bırakan, kötü şöhretli uyuşturucu efendisi Griselda Blanco’nun hayatını gözler önüne sermeye hazırlanıyor.

Kaynak: THR

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor …

Yükleniyor …

0

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

JJ Abrams’tan 3 Yeni Dizi

‘One World Together At Home’ Konseri, Bu Akşam Canlı Yayınla Evlere Konuk Oluyor