içinde ,

James Gunn: ‘The Suicide Squad II ve Guardians of the Galaxy Vol. 3 Ertelenmeyecek’

James Gunn, yaptığı açıklamada, çekimleri tamamlanan The Suicide Squad ve ön hazırlık sürecinde olan Guardians of the Galaxy Vol. 3’nin Co-Vid19 salgını nedeniyle ertelenmeyeceğini ve planlar dahilinde ilerlediklerini belirtti.

Yaşanılan küresel salgın sebebiyle Mulan, No Time To Die ve Fast and Furious 9 gibi filmlerin hepsi ertelenmiş ve çekimleri devam eden yapımlar da durdurulmuştu. Bundan dolayı Marvel Evreninin 4. Faz filmlerinden Black Widow‘un Mayıs’tan Kasım’a ertelenmesinin ardından, neredeyse bütün filmlerin çıkış tarihleri yeniden ayarlanmıştı. Guardians of Galaxy Vol. 3 henüz resmi bir tarih almadı ancak yönetmen James Gunn twitter hesabından bir gönderi ile ‘Guardians of Galaxy Vol. 3 için işler hala yolunda ve planlar salgından önceki ile tamamen aynıdır” açıklamasını yaptı.

The Suicide Squad’ın ertelenip ertelenmeyeceği hakkında ise James Gunn, filmin daha önce açıklanan 6 Ağustos 2021 tarihine yetişmemesi için hiçbir neden olmadığını söyledi. Salgından önce filmin çekimi tamamladıklarını söyleyen Gunn, filmin post-prodüksiyon sürecine evlerinden devam edebilmeleri için gerekli sistemin hazır olduğunu sözlerine ekledi. 

Salgın nedeniyle bu yaz vizyona girecek olan Black Widow’u erteleyen Marvel, geçtiğimiz günlerde hem bu yılın hem de önümüzdeki yılların takviminde önemli değişikler yapmıştı. Bu değişikliklere rağmen James Gunn’ın açıklamalarına bakıldığında, henüz ön hazırlık sürecinde olmasına rağmen, Guardians of the Galaxy Vol. 3 filminin bu değişikliklerden etkilenmemiş olduğu bariz olarak görülüyor.

Kaynak: ScreenRant

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor …

Yükleniyor …

0

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

ZİHNİMİN PERDE ARKASI -3

Álex Pina: ‘Yeni Sezonlar ve Spin-Off’lar Çekilebilir’