içinde ,

İki Farklı Pirates of Carribean Filmi Hazırlanıyor

Craig Mazin ve Christina Hudson tarafından, iki farklı Pirates of Carribean filmi hazırlanıyor. Birds of Prey’in senaristi Christina Hodson kaleme alacağı yeni Pirates of the Caribbean filminin başrolünde, Margot Robbie yer alacak. 

Johnny Depp’in başrolünü üstlendiği Karayip Korsanları – Pirates of the Caribbean, yüksek hasılat rakamlarına ulaşarak gişede tüm zamanların en başarılı serileri arasına girmeyi başarmış olsa da serinin son filmlerinde gişede ciddi hasılat kayıpları yaşanmıştı. Bu kayıplara birde, Johnny Depp’in tartışmalı bir figür olması eklenince, Disney, seri için yeniden çevrim yoluna gitmeye karar verdi.

Bu doğrultuda seriyi yeni bir yöne götürecek bir yeniden çevrim hazırlamaları için Chernobyl dizisinin yaratıcısı Craig Mazin ile anlaşıldı. Mazin’in yeniden çevrimin senaryosunu ilk Pirates of the Caribbean filminin senaristi olan Ted Elliott ile birlikte kaleme alacağı açıklandı.

Yeni Pirates of Carribean Filminin Başrolünde Margot Robbie Yer Alacak

Mazin ve Elliott tarafından hazırlanan bu yeniden çevrim için çalışmalar sürerken, ikinci bir Pirates of the Caribbean filminin daha yolda olduğu ortaya çıktı. Bu ikinci projeyi ise Birds of Prey ve Bumblebee gibi filmlerin senaristi olarak tanınan, aynı zamanda Batgirl ve The Flash hazırlık aşamasındaki dikkat çekici filmlerin de senaryosunu kaleme alan Christina Hodson kaleme alıyor.

Hodson’ın senaryosunu kaleme alacağı bu yeni filmin, eski seriyle bağlantılı olmayacağı, bunun yerine o seriye kaynaklık eden Disneyland atraksiyonundan esinlenen yepyeni bir hikâye anlatacağı belirtiliyor. Bu hikâyenin detayları şimdilik bilinmese de, yeni seride başrolü üstlenecek isim de belli oldu.

The Hollywood Reporter’ın haberine göre yeni Pirates of the Caribbean filminin başrolünde başarılı oyuncu Margot Robbie yer alacak. Film, daha önce Birds of Prey’de birlikte çalışan, aynı zamanda daha fazla kadın yazara alan açabilmek için birlikte Lucky Exports Pitch programını başlatan Margot Robbie ve Christina Hodson’ı, uzun bir aradan sonra yeniden bir araya getirecek.

Kaynak: THR

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

Lucifer 5. Sezon Yayın Tarihi Açıklandı. 6. Sezon ise Çok Yakında

Tenet’in Vizyon Tarihi Yeniden Ertelendi