içinde ,

Hugh Jackman’ın Yeni Filmi Bad Educatıon’ın Resmi Fragmanı Yayınlandı

Dünya prömiyerini 44. Toronto Film Festivali’nde yapan ve başrollerinde Hugh Jackman ile Allison Janney’nin yer aldığı Bad Education’dan resmi fragman yayınlandı. Yönetmenliğini Cory Finley’in yaptığı filmin senaristi ise Mike Makowsky.

İlk uzun metraj filmi Thoroughbreds olan Cory Finley, iki yıllık bir aranın ardından yeni filmi Bad Education ile geri dönüyor. Filmin başrollerinde Wolverine karakteriyle hafızalara kazınan Hugh Jackman ve I, Tonya filmiyle Oscar kazanan Allison Janney yer alıyor.

Filmin senaristi Mike Makowsky‘nin okuduğu lisede yaşanan olaylardan esinlenip yazdığı film, ‘Tarihin en büyük devlet okulu fonlarını zimmetine geçirme skandalının ortaya çıkışı’ şeklinde lanse ediliyor.

Hugh Jackman’ın okul müdürü Frank Tassone’yi canlandırdığı filmde Oscar ödüllü oyuncu Allison Janney, müdür yardımcısı Pam Gluckin karakteriyle karşımıza çıkıyor. Jackman ve Janney’e Ray Romano, Mike Makowsky, Alex Wolff, Geraldine Viswanathan, Annaleigh Ashford gibi isimler eşlik ediyor.

HBO, filmin haklarını satın almak için yaklaşık 20 milyon dolar ödeyerek, Toronto Film Festivali  tarihindeki en pahalı anlaşmalardan birine imza atmıştı. Toronto Film Festivali’nde dünya prömiyerini yapan Bad Education, 25 Nisan‘da HBO’da izleyicileri ile buluşacak.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor …

Yükleniyor …

0

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

The Umbrella Academy’de İşler Şimdilik Yolunda

Naberler?