içinde , ,

HBO, The Sopranos ve True Blood Gibi Dizileri Ücretsiz İzlemeye Açtı

HBO, ‘The Sopranos’, ‘True Blood’ ve ‘Silicon Valley’ gibi içeriklerin tüm sezonlarından oluşan 500 saatlik yayını, ücretsiz olarak izlenmeye açtı.

Co-Vid19 salgını sebebiyle sosyal izolasyonu sağlamak adına herkesin eve kapandığı bu süreçte, insanların moralini biraz da olsa yükseltmek için film şirketleri, televizyon kanalları, dijital platformlar ve festivaller, çeşitli filmleri ve dizileri ücretsiz olarak izleyicilerin beğenisine sunmaya devam ediyor.

HBO, bu sunumlar kapsamında, büyük beğeniyle izlenmiş olan ‘The Sopranos, ‘True Blood’, ‘The Wire’ ve ‘Silicon Valley’ gibi yapımların içinde bulunduğu birçok farklı içerikten oluşan toplam 500 saatlik yayını, ücretsiz olarak izleyicilerin hizmetine açtı. Ücretsiz erişime açılan yapımlar, kanalın online platformları olan HBO Now ve HBO GO‘da izlenebilecek.

Yukarıdaki yapımlara ek olarak Pokémon Detective Pikachu, The Lego Movie 2: The Second Part ve Crazy, Stupid, Love filmleri de HBO bünyesinde ücretsiz olarak izlenebiliyor. Ayrıca The Apollo, Elvis Presley: The Searcher, Jane Fonda in Five Acts belgeselleri de ücretsiz izlemeye açılan yapımlar arasında yer alıyor.

Kaynak: DeadLine

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor …

Yükleniyor …

0

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

Disney’den Yeni Vizyon Tarihleri Açıklaması

‘BluTV’ ve ‘Başka Sinema’ El Ele