içinde ,

HBO Max’tan Looney Tunes Sürprizi

HBO Max, yeni Looney Tunes dizisinin ilk bölümünü YouTube’da yayınladı. Looney Tunes’un yeni bölümleri, HBO Max yayın hayatına başlamasından itibaren, platform üzerinden izlenebilecek.

Chernobly, Game of ThronesWestworld gibi başarılı dizilerin ve çok sayıda filmin yer aldığı, WarnerMedia’nın yeni dijital platformu HBO Max, yayın hayatına hızlı bir başlangıç yapmak istiyor. Buna yönelik yaptığı hamlelerinden biri de yeni Looney Tunes serisi olacak. Warner Bros.’un mihenk taşı yapımlarından biri olan Looney Tunes animasyonlarının yeni bölümlerinin HBO Max üzerinden yayınlanacağı geçtiğimiz nisan ayında bir fragman ile duyurulmuştu.

27 Mayıs’ta yayın hayatına başlayacak olan HBO Max, yeni serinin ilk bölümünü YouTube üzerinden yayınladı. WB Kids kanalından yayınlanan 12 dakika uzunluğundaki bölüm, 7 ve 4 dakikalık iki kısa animasyondan oluşuyor. Bölümün ilk yarısında Sylvester ve Tweety, maceraları ile yer alırken, ikinci kısımda ise Bugs Bunny, Elmer Fudd ve Daffy Duck yer alıyor.

Bu sürpriz bölüm, Bugs Bunny’nin el ile çizim sürecini gösteren bir kısım ile tamamlanıyor.

Looney Tunes Bölümleri, 27 Mayıs’tan İtibaren HBO Max’te Yayınlanacak

Warner Bros. Animation, 2018’in haziran ayında yaptığı duyuru ile serinin toplamda 1 ila 6 dakikalık bölümlere ayrılan toplam 1000 dakikalık yeni bölümlerden oluşacağını açıklamıştı

Yapımcılar, tanıdık karakter tasarımları ve klasik hikâyelerin yeni çağa uygun bir şekilde güncellenmesiyle, genç izleyiciyi yakalamayı hedefliyor. Yayınlanan ilk bölüm ile Looney Tunes’un yapıldığı animasyonun altın çağına, orijinal serinin tarzına da uygun bir şekilde neşeli bir pencere açıyor.

Warner Bros. Animation tarafından hazırlanan Looney Tunes’un seslendirme kadrosunda Eric Bauza, Jeff Bergman ve Bob Bergen gibi isimler bulunuyor. Serinin yapımcıları ise Uncle Grandpa, Steven Universe gibi yapımlardan tanınan Peter Browngardt ve Ben 10,  Batman: The Killing Joke gibi animasyonların yapımcısı Sam Register. HBO Max’ın bu güzel sürprizi olan ilk Looney Tunes bölümünü, aşağıdaki frame’den izleyebilirsiniz. Keyifli Seyirler.

Kaynak: /Film

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

Kafa Yakmaya Müsait 12 Sıra Dışı Film

Dark 3. Sezon Tarihi Açıklandı: 27 Haziran