içinde ,

HBO Başyapıtları BluTV’de

Game of Thrones, The Sopranos, Chernobly, Westworld, True Detective ve Sex and the City gibi yüksek izlenme rakamlarına ulaşmış önemli HBO dizileri, BluTV’de izleyici ile buluşacak.

Türkiye’de ses getiren ve ödüller kazanan özel yapımları kadar yurt dışında beğenilen projeleri de izleyicilerle buluşturan BluTV, içerik kataloğunu zenginleştirmek için önemli bir adım attı. Bu atılım kapsamında BluTV, HBO’nun beğenilen ve dünya çapında milyonlarca kişinin tutkunu olduğu önemli dizilerini kendi platformunda yayınlayacak.

Westeros’un gizemli toprakları ve Yedi Krallık’ın kontrolü için mücadele eden dokuz soylu ailenin taht oyunlarını, entrikalarını ve düşmanlıklarını anlatan Game of Thrones‘un tüm sezonları BluTV’deki yerini alıyor.

Yapay zekâların, insanların zevki ve istekleri amacıyla kullanıldığı bir eğlence parkında bir grup robotun, bilinç kazanması ve ardından yaşananları konu alan Westworld, son yılların en eğlenceli dizileri arasında görülen Entourage, milyonlarca kadının tutkunu olduğu efsanevi dizi Sex and the City ve İtalyan-Amerikan mafya ailesi olan Soprano ailesini konu alan televizyon tarihinin efsane dizilerinden The Sopranos da artık BluTV’den izlenebilecek.

Her sezon farklı cinayet ve polis soruşturmasıyla birlikte polislerin sırlarla dolu kişisel hayatlarına odaklanan True Detective ve dünya nüfusunun %2’sinin ani bir şekilde kaybolduktan üç yıl sonra, geri kalan bir grup insanın hikayesini anlatan The Leftovers, BluTV’de yayına girmeye hazırlanırken; cenaze evi işleten bir ailenin, babalarının ölümüyle birlikte değişen hayatlarını anlatan Six Feet Under ve insanlık tarihinin gördüğü en büyük felaketlerden olan Ukrayna’daki Çernobil nükleer santralindeki patlamayı ve yaşananları konu alan, IMDB Top 250 listesine birinci sıradan girip, şu anda 9,4 puanla beşinci sırada yer alan Chernobyl gibi başarılı yapımlar da yakında tüm bölümleriyle BluTV’de izleyici ile buluşacak.

BluTV’de yayına girmiş ve yakın bir zaman diliminde yayına girecek olan HBO dizilerine ilişkin tanıtım videosuna, aşağıdaki frame’den ulaşabilirsiniz. Keyifli Seyirler.

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

Ezel Akay’dan İmza Kampanyası: ‘Dümbüllü Kavuğu Artık Bir Kadın Oyuncuya Verilsin’

Patty Jenkins: ‘Justice League Filmi Yönetmekle İlgilenmiyorum, Çok Fazla Karakter Var’