içinde ,

Hakan Muhafız 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Netflix’in Türkiye yapımı ilk orijinal dizisi olan Hakan: Muhafız’ın 4. sezonundan ilk fragman yayınlandı.

Netflix‘in Türkiye yapımı ilk orijinal dizisi olan ve tüm kusurlarına rağmen yayınlanan ilk üç sezonuyla geniş izleyici kitlesine ulaşmayı başaran Hakan: Muhafız, önümüzdeki ay 4. sezonuyla ekranlara geri dönecek. yeni sezon fragmanı yayınlanan dizinin, bu fragmanla birlikte 4. sezonun yayın tarihi de açıklandı. Hakan: Muhafız’ın 10 bölümden oluşacak olan 4. sezonu, 9 Temmuz‘da izleyici ile buluşacak. Hakan: Muhafız’ın 4. ve final sezonunun sinopsisi ise şöyle:

Yedinci Ölümsüz intikam ateşiyle şehri yakmış ve İstanbul’un neredeyse tamamı Ölümsüzlerin karanlığına teslim olmuştur. Muhafız hariç…Kahramanımız şimdi hem insanlığın, hem de Muhafızlar ve Ölümsüzlerin tarihini değiştirmek zorundadır. Artık herkesin kaderinin kendisine bağlı olduğunu bilir. Bu kez başarmaktan başka şansı yoktur…

Bu sezonda kahramanlarımızın dünyası pek çok açıdan tersine döner. Baştan beri Muhafız’ın yanında olan Zeynep, artık karşısındadır. Öte yandan Hakan amaçlarını gerçekleştirmek uğruna düşman saflardan destek almak ve bir Ölümsüzü uyandırmak zorunda kalır.

Tarihte iyiyle kötünün savaşında tüm hesaplar ödenirken, Hakan hem geçmişte hem de günümüzde son yüzleşmesini Faysal’la yaşar.

Hakan: Muhafız 4. Sezon, 9 Temmuz’da Netflix Ekranlarında

4. sezonun oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Burçin Terzioğlu, Funda Eryiğit, Taner Ölmez, Boran Kuzum, Bige Önal ve Miray Daner yer alıyor.

9 Temmuz’da ekranlara gelecek olan dizinin yeni sezonundan yayınlanan fragmanı, aşağıdaki frame’den izleyebilirsiniz. Keyifli Seyirler.

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

Usta Oyuncu Sümer Tilmaç’ı, Ölümünün 5. Yılında Saygıyla Anıyoruz

Candyman’den ilginç bir animasyon teaser.