içinde ,

‘Extraction’ Filminin Resmi Fragmanı Yayınlandı

24 Nisan’da izleyici ile buluşacak olan, başrollerinde Chris Hemsworth ve David Harbour’un yer aldığı Extraction filminden resmi fragman yayınlandı. Filmin yapımcılığını Russo Kardeşler üstleniyor.

Captain America: Civil War, Avengers: Infinity War ve Avengers: Endgame gibi  filmlere imza atarak, Marvel Sinematik Evreni’nin vizyonunu genişleten Russo Kardeşler’in yapımcılığını üstlendiği Extraction’ın filminin başrollerinde, Marvel Sinematik Evreni’nde Thor’a hayat veren Chris Hemsworth ve Hellboy filmi ile Stranger Things dizisinde adından övgüyle söz ettiren David Harbour yer alıyor. İkiliye Golshifteh Farahani, Rudhraksh Jaiswal, Randeep Hooda, Pankaj Tripathi, Priyanshu Painyuli gibi isimler eşlik ediyor.

Aksiyon kategorisinde olan film, korkusuz ve kanunsuz bir paralı asker olan Tyler Rake’i konu alıyor. Kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan Tyler Rake, hapishanede yatmakta olan uluslararası bir suç baronunun kaçırılan oğlunu kurtarmak için kiralanıyor. Ancak silah ve uyuşturucu kaçakçılarının karanlık yeraltı dünyasında, zaten ölümcül olan bu görev imkânsıza yakın bir hâl alır ve bu durum, hem Rake’in hem de çocuğun hayatını sonsuza dek değiştirir.

Hindistan ve Tayland’da çekimleri yapılan ve Joe Russo’nun senaryosunu yazdığı filmi Sam Hargrave yönetiyor. Resmi fragmanı yayınlanan Extraction, 24 Nisan‘da Netflix ekranlarında olacak.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor …

Yükleniyor …

0

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

‘Aşk 101’ Dizisinin Resmi Fragmanı Yayınlandı

En İyi Kısa Filmler Belli Oluyor