içinde , ,

Élite, 4. Sezon Duyuru Videosu Yayınlandı

Yayınlanan ilk üç sezonuyla geniş izleyici kitlesine ulaşan Netflix dizisi Élite 4. sezon onayını aldı ve oyuncular tarafından bir duyuru videosu yayınlandı.

Carlos Montero ve Darío Madrona ikilisinin yaratıcısı olduğu, Netflix’in İspanya yapımı orijinal dizilerinden olan Élite, Pretty Little Liars ve Gossip Girl gibi gençlere hitap eden dizileri andıran hikâyesiyle dikkat çekmiş ve izleyiciler tarafından ilgiyle karşılanmıştı.

Dizinin ilk sezonu, işçi sınıfından gelen üç gencin İspanya’da seçkin bir okula kaydolmasından sonra zengin öğrencilerle yaşadıkları çatışmayı ve okulda işlenen bir cinayeti konu alıyordu. Dizinin 2. sezonu ise katilin ortaya çıkması ve başka bir karakterin kaybolması üzerinden hikâyesini şekillendirmişti.

Dizinin geçtiğimiz mart ayında yayınlanan 3. sezonu da başka bir cinayeti ve katilin kendi iç çatışmasını mercek altına almış, aynı zamanda karakterlerin hayatlarındaki köklü değişiklikleri izleyiciye aktarmıştı. Sezon sonunda Samuel, Guzmán, Ander ve Rebeca, aldıkları cezadan dolayı bir sene daha okulda kalırken; Lu, Nadia ve Carla ise yurt dışında üniversiteye giderek hayatlarına yeni bir yön vermişti.

Variety’nin haberine göre yayınlanan ilk üç sezonuyla geniş izleyici kitlesine ulaşan Élite, 4. sezon onayını aldı. Dizinin oyuncuları yeni sezonun çekileceğini, karantina döneminde evden çektikleri bir video aracılığıyla izleyiciye duyurdu.

Videodan anlaşıldığı üzere Itzán Escamilla, Miguel Bernardeau, Arón Piper, Omar Ayuso, Georgina Amorós ve Claudia Salas ilk üç sezonda olduğu gibi dizinin 4. sezon kadrosunda da yer alacak. Dizide canlandırdıkları karakterlerin farklı bir ülkeye gitmesinden dolayı Ester Expósito, Mina El Hammani ve Danna Paola ile beraber Álvaro Rico ve Jorge López, 4. sezonda dizide yer almayacak.

4. sezon yayın tarihi henüz netlik kazanmadı ve oyuncular tarafından yapılan duyuru videosunu aşağıdaki frame’den izleyebilirsiniz. Keyifli Seyirler.

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

Tenet Filminden Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Masumiyet Müzesi, Dizi Oluyor