içinde ,

Disney’den Yeni Vizyon Tarihleri Açıklaması

Co-Vid19 salgını sebebiyle ertelenen filmlerle birlikte, henüz vizyona girmemiş filmlerinde tarihlerinde revizyona giden Disney, yeni vizyon tarihlerini açıkladı.

Dünya çapında etkisini her alanda gösteren Co-Vid19 salgınından etkilenen sektörlerden biri de şüphesiz sinema endüstrisi oldu. Son yıllarda yaptığı ataklarla öne çıkan Disney, bu alanda en çok etkilenen şirketlerden birisi oldu. Black Widow ve Mulan gibi filmler, vizyona girmesine kısa süre kala, küresel salgın sebebiyle iptal edildi. Önümüzdeki aylarda vizyona girmesi planlanan filmler ise çekimlerin durması sebebiyle sekteye uğradı. Bu durumu toparlamış gibi gözüken Disney, ertelenen filmlerin yeni vizyon tarihlerini belirleyip, ayrıca daha önce planlanmış olan bazı filmlerin vizyon tarihlerinde değişikliğe gitti.

Black Widow Yeni Vizyon Tarihi 6 Kasım 2020

Merakla beklenen filmlerden biri olan Black Widow’un yeni vizyon tarihi 6 Kasım 2020 olarak açıklandı. Son anda ertelenen bir diğer film olan Mulan için belirlenen yeni vizyon tarihi ise 24 Temmuz 2020 oldu. Disney’in açıkladığı yeni vizyon tarihleri şöyle:

The Eternals” 21 Şubat 2021

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings” 7 Mayıs 2021

Jungle Cruise” 30 Temmuz 2021

Doctor Strange in the Multiverse of Madness” 5 Kasım 2021

Thor: Love and Thunder” 18 Şubat 2022

Black Panther 2” 6 Mayıs 2022 (değişmedi)

Captain Marvel 2” 8 Temmuz 2022

”Indiana Jones 5” 29 Temmuz 2022

Kaynak: Variety

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor …

Yükleniyor …

0

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

Sony, Küresel Yardım Fonu Kurdu

HBO, The Sopranos ve True Blood Gibi Dizileri Ücretsiz İzlemeye Açtı