içinde ,

Demir Demirkan’dan Karantina Sürprizi: Deli Hayaller

Demir Demirkan karantina günlerinde yazdığı, umut ve cesaret dolu ‘Deli Hayaller’ isimli şarkısını 11 Mayıs Pazartesi itibarı ile tüm dijital platformlarda dinleyicisi ile paylaştı.

Tüm dünyanın mücadele ettiği Co-Vid19 salgın günlerinde yaralar sarılmaya, durum gittikçe daha da iyiye gitmeye başlıyor bugünlerde. Ancak mümkün mertebe önlemlere dikkat etmeli ve asla rehavete kapılmamalıyız. Bu karantina günlerinde insanların birçoğu eski yaşamlarından ve alışkanlıklarından kopmak zorunda kaldığı için çok sıkıldı. Birçok sanatçı ve şirketler, insanların daha iyi vakit geçirmesi hususunda ellerinden geleni yaptılar. Demir Demirkan’da yine her zaman en iyi yaptığı işi yaparak, hayranlarını sevindirdi. Karantina günlerinde, umut ve cesaret mesajları ile dolu harika bir şarkı yazarak, bu yeni şarkısını hayranlarının beğenisine sundu.

Demir Demirkan, ‘Deli Hayaller’ projesini; ‘Hepimizin ‘Deli’ diye nitelendirebileceği hayalleri var. Bu hayaller kendimizden daha büyük ve gerçekleştirilemez gibi gözükse de işin gerçeği, o hayalleri kurabiliyorsak gerçekleştirebiliriz de! Single’ın kapak tasarımında da betimlendiği gibi, küçücük kayığında herhangi bir kişi yıldızlı bir gecede umuduna güvenip koca bir okyanusa açılabilir. Bu dünyayı bu inanç ve cesaretle kurduk ve aynı umutlarla yaşatmaya devam edeceğiz.’ ifadeleri ile açıklıyor. Alışılmadık bir ortam ve karma karışık duygular yaşadığımız bu 2020 yılı içerisinde, böylesine güzel mesajlar veren, umut, güç, enerji dolu bir şarkıyı dinlemek, bambaşka bir güç ve enerji veriyor insana. Teşekkürler Demir Demirkan!

Bundan önce birçok başarılı şarkıya ve albüme imza atan, ayrıca Eurovision’da Türkiye’ye ilk ve tek birinciliği getiren ‘Everyway That I Can’ şarkısının sözlerinin sahibi olan Demir Demirkan, yeni şarkısı için dinleyicilerin evlerinden şarkıyı söylerken çektiği karelerden oluşan bir video klip hazırlayarak, bu şarkının enerjisini harika bir şekilde tamamlıyor ve dinleyicilerinin beğenisine sunuyor. Demir Demirkan’ın yeni şarkısını tüm dijital platformlardan dinleyebilirsiniz. Ayrıca dinleyicileri ile harika bir sinerji oluşturduğu enerji dolu video klibi, aşağıdaki frame’den izleyebilirsiniz. Umudunuzu asla kaybetmeyin. Keyifli Seyirler.

 

 

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

Tenet: Bir “Kuantum Soğuk Savaş Filmi”

39. İstanbul Film Festivali’nin Programından Online Olarak Gösterilecek 15 Film Açıklandı