içinde ,

David Fincher’dan Online Ders Sürprizi

Seven, Fight Club ve Zodiac gibi filmlere imza atan usta yönetmen David Fincher, Birleşik Krallık’ın Ulusal Film ve Televizyon Okulu öğrencilerine sürpriz yaptı. Karantina sebebiyle evlerinde olan 450 öğrenciye online ders düzenleyen David Fincher için bir tweet atan Birleşik Krallık’taki Ulusal Film ve Televizyon Okulu’nun rektörü olan Jon Wardle şunları söyledi: ”Zor bir hafta oldu, bu yüzden Ulusal Film ve Televizyon Okulu öğrencilerinin ruhlarını canlandırmak için bir şeyler yapmak istedik. Bu öğleden sonra 450 öğrenci David Fincher ile masterclass oturumu gerçekleştirdi. David bir efsane.”

David Fincher şu anda, Gary Oldman’ın, Oscar ödüllü “Citizen Kane” senaristi Herman J. Mankiewicz olarak rol alacağı biyografik bir dram filmi olan ‘Mank’ için çalışmalarını sürdürüyor.  Bu filmden önceki son uzun metraj filmi 2014 yılındaki ‘Gone Girl’ olan David Fincher, aynı zamanda Netflix’in animasyonlu Antoloji dizisi olan ‘Love,Death and Robots’ ta yapımcı olarak görev yapıyor.

Kaynak: Indiewire

 

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor …

Yükleniyor …

0

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

Çin, Sinema Salonlarını Gişe Rekortmeni Filmlerle Açmak İçin Hazırlanıyor

2021’de Vizyona Girmesi Planlanan Filmler Ertelenebilir