içinde ,

Dark 3. Sezon Tarihi Açıklandı: 27 Haziran

Netflix, yayınladığı tanıtım fragmanıyla Dark’ın ekranlara döneceği tarihi duyurdu. Dark 3. sezon, 27 Haziran’da izleyici ile buluşacak.

Baran bo Odar ve Jantje Friese‘nin yaratıcısı olduğu, Netflix‘in sevilen dizisi Dark, geçtiğimiz yıl 2. sezonuyla izleyici karşısına çıkmıştı. Winden isimli bir Alman kasabasında iki çocuğun kaybolması üzerine gelişen gizem dolu olayları konu edinen dizi, ilk sezonunda olduğu gibi 2. sezonunda da izleyiciler tarafından ilgiyle karşılandı ve Netflix’in en çok izlenen uluslararası yapımları arasında yer almaya devam etti.

Çocukların nerede değil, ne zaman kaybolduğu sorusu üzerinden hikâyesini şekillendiren dizi, izleyicisini üç katmanlı zaman döngüsünün içerisine sokarken, 2. sezonunu pek çok soru işaretiyle noktaladı. Soru işaretlerinin artması izleyiciyi merakla beklemeye sevk etti.

Dark’ın heyecanla beklenen 3. sezonu için tanıtım çalışmalarına başlayan Netflix, yeni sezondan bir tanıtım fragmanı yayınlayarak, 3. sezon tarihinin duyurusunu yaptı. Aşağıdaki frame’den tarih duyurusu videosuna ulaşabilirsiniz. Keyifli Seyirler.

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

HBO Max’tan Looney Tunes Sürprizi

Wes Ball: ‘Yeni Planet of The Apes Filmi, Caesar’ın Mirasını Devam Ettirecek’