içinde ,

Bright II Filmini Louis Leterrier Yönetebilir

2017 yılında David Ayer’in yönettiği ve başrollerinde Will Smith ile Joel Edgerton’un yer aldığı ‘Bright’ filminin devamında David Ayer, yönetmenlik koltuğunu başka projeler sebebiyle bırakıyor.

2017 yılında Max Landis tarafından kaleme alınıp, David Ayer tarafından yönetilen ‘Bright’ filminin devamında Ayer, koltuğu başka projeler sebebiyle bırakıyor. Netflix, salgın sonrasında durumlar normale dönmeye başladığında çekimlerine başlayacak olduğu filmin yönetmenlik koltuğu için Louis Leterrier ile görüşüyor. Kır Zincirlerini ve Taşıyıcı 1 gibi filmlerle dikkat çeken Fransız yönetmen daha sonrasında, Titanların Savaşı, The Incredible Hulk ve Sihirbazlar Çetesi filmlerinin yönetmenliğini üstlenerek adından fazlasıyla söz ettirmişti. David Ayer’den boşalan yönetmenlik koltuğu için Netflix’in kendisiyle görüştüğü Leterrier, çok yüksek olasılıkla Bright II filminde hünerlerini sergileme fırsatı bulacaktır.

Will Smith ile Joel Edgerton, Bright Evrenine Geri Dönüyor

David Ayer, yoğun çalışma takviminden dolayı yönetmen koltuğunu bıraktığı Bright’ın devam filminde, senarist ve yapımcı olarak kalmaya karar verdi. David Ayer filmin senaryosunu, Beauty and the Beast, The Huntsman: Winter’s War, Charlie’s Angels gibi yapımların senaristliğini yapmış olan Evan Spiliotopoulos ile birlikte kaleme alıyor.

Devam filminde yine Will Smith, Joel Edgerton, Edgar Ramirez, Ike Barinholtz, Lucy Fry isimlerini göreceğimiz Bright için, önümüzdeki günlerde Leterrier ile anlaşılması durumunda, salgın önlemleri gevşetildiği zaman filmin çekimlerine başlanacak. İlk film birçok eleştiri almış olmasına rağmen milyonlarca kişi tarafından izlenmişti. Her ne kadar ilk film güzel olsa da, Louis Leterrier elinden çıkacak bir Bright hikayesi, gerçekten ilkinden daha başarılı bir yapım olabilir.

Kaynak: DeadLine

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

38 Kadından Keyifli Bir Video: Boss Bitch Fight Challenge

İki Dakika Bir Kitap – Kinsun – Yol Senin İçinde