içinde , ,

‘BluTV’ ve ‘Başka Sinema’ El Ele

Co-Vid19 salgını sebebiyle içerisinde bulunduğumuz bu karantina günlerinde, ‘BluTV – Başka Sinema’ işbirliğiyle, ödüllü bağımsız filmler, sinema salonları kapalı kaldığı süre boyunca erişime açılıyor.

Bağımsız filmlerin dağıtımcısı Başka Sinema ile BluTV işbirliğiyle ödüllü filmler evlere geliyor. “Başka Çarşamba” adı altında hayata geçirilen proje kapsamında dünya ve Türk sinemasının önemli yapımları seyirciyle buluşacak. Başka Sinema filmleri, BluTV’nin Kirala-İzle sistemi üzerinden 19.90 TL karşılığında seyredilebilecek. Filmler, 14 gün boyunca erişime açık kalacak. Bu işbirliğinden elde edilen gelirin bir kısmı da Başka Sinema’nın anlaşmalı olduğu sinema salonlarına aktarılacak.

56. Altın Portakal Film Festivali’nde Şov Yapan ‘Bozkır’, Çarşamba Akşamı(08.04.2020) Seyirciyle Buluşacak

Başka Çarşamba projesi, polisiye gerilim Bozkır‘la başlayacak. Yiğit Özşener, Ekin Koç, Altan Erkekli, Nur Fettahoğlu, Bige Önal ve Merve Çağıran’ın başrolleri üstlendiği çizgi roman uyarlaması, 56. Antalya Film Festivali‘nden 11 ödülle dönmüştü. Ayrıca Başka Sinema ilk hafta programında 69. Berlin Film Festivali‘nin açılış filmi The Kindness Of Strangers (Yabancıların Nezaketi), 72. Cannes Film Festivali kapanış filmi The Specials (Kural Dışı) ve daha önce sadece festivallerde gösterilmiş Dardenne Kardeşler’in 72. Cannes Film Festivali’nde En İyi Yönetmen Ödülü’nü kazandığı son filmleri Le Jeune Ahmed (Genç Ahmed) bulunuyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor …

Yükleniyor …

0

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

HBO, The Sopranos ve True Blood Gibi Dizileri Ücretsiz İzlemeye Açtı

‘Aşk 101’ Dizisinin Resmi Fragmanı Yayınlandı