içinde ,

Beş Konser Tek Akşam, 30 Nisan’da Canlı Yayında

Uluslararası Caz Günü’nü her yıl ‘Beş Konser Tek Akşam’ sloganıyla gerçekleştirdiği konserlerle kutlayan Garanti BBVA, bu yıl beş konseri canlı olarak caz severlerle buluşturacak.

Salgın sebebiyle mümkün mertebe herkes evde kalmaya ve gerekli talimatlara uymaya çalışıyor. Bu sayede salgının önüne geçebilecek olduğumuz için, birey olarak hepimiz elimizden geleni yapmak için mücadele ediyoruz. Bu mücadele dahilinde birçok insan evlerinde kalıyor ve böyle olunca da ister istemez sıkılıyor. Birçok yapımcı, yönetmen, platform ve şirket, belli yapımları internet üzerinden canlı yayınlayarak ya da tiyatro oyuncuları ve müzisyenler, kendi sosyal medya hesaplarından canlı performanslar düzenleyerek, insanların sıkılmaması ve keyifli vakit geçirmesi için ellerinden geleni yapıyorlar.

Garanti BBVA, UNESCO’nun 2011 yılında aldığı kararla ve 2012 yılından bu yana, dünya çapında caz müziği için gerçekleştirilen bir saygı duruşu niteliğindeki 30 Nisan Uluslararası Caz Günü konserleriyle bir kez daha cazla dolu bir gece sunuyor. Pandemi önlemleri doğrultusunda Garanti BBVA bu yıl, 5 değerli caz sanatçımızı kendi Instagram hesapları üzerinden canlı yayınla caz severlerle buluşturuyor.

Uluslararası Caz Günü performansları kapsamında 5 kıymetli caz sanatçımız; Anıl Şallıel, Ece Göksu, Alp Ersönmez, Çağrı Sertel ve Cenk Erdoğan canlı yayınla dinleyicilerine cazla dolu bir program sunacaklar. 5 sanatçının program saatlerine ve canlı yayında performanslarını sunacakları Instagram hesaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Keyifli Seyirler. 

BEŞ KONSER TEK AKŞAM PROGRAMI

19.30 – 20.10 Anıl Şallıel Instagram: anilsalliel

20.15 – 20.55 Ece Göksu Instagram: ecegoksu

21.00 – 21.40 Alp Ersönmez Instagram: ersonmezalp

21.45 – 22.25 Çağrı Sertel Instagram: cagrisertel

22.30 – 23.10 Cenk Erdoğan Instagram: prdszgitarist

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

Benedict Cumberbatch: Dr. Frankenstein

RTÜK’ten Designated Survivor’a Darbe Sansürü