içinde ,

Benim Adım Ercüment Çözer, Ben Adamı Çözerim!

Bir ‘Ercüment Çözer’ dizisi. Behzat Ç’nin bir numaralı düşmanı ve aynı zamanda koruyuculuğunu üstlenen, saygıda kusur edeni asla affetmeyen Ercüment Çözer karakteri, ‘Saygı’ dizisi ile blutv ekranlarına geliyor.

Fenomen dizi Behzat Ç., yıllar sonra 4. sezonu ile blutv ekranlarında seyirci ile buluşmuştu. Ancak birçok devam film veya dizisinde olduğu gibi bu sezon, izleyenleri tatmin etmedi. Ne istiyorlar bilmiyoruz gerçekten ancak blutv, bu durum sonrasında bir önlem almış gibi görünüyor. Behzat Ç’nin 4. sezonunun ardından yayınlanacağı lanse edilen ‘Saygı’ dizisi için ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Kadrosunda Nejat İşler’in yanı sıra, Boran Kuzum, Miray Daner ve Erkan Can gibi isimlerin yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Ali Taner Baltacı’nın oturuyor.

Dizinin Senaristi Behzat Ç’yi Kaleme Almış Olan Ercan Mehmet Erdem

8 bölümden oluşması beklenen ve Ercüment Çözer’in hikayesini kendi şehri İstanbul’da anlatacak olan dizinin senaryosunu, ‘Behzat Ç. – Bir Ankara Polisiyesi’nin senaristi Ercan Mehmet Erdem yazdı.

Toplumdaki çürümenin çözümünü kendi adaletinde bulan sert ve güçlü bir insan hikâyesi. Toplumdaki yozlaşmanın çözümünü kendi adaletini sağlayarak arayan Ercüment Çözer’in yolu, onunla aynı amaç doğrultusunda hareket ettiğine inandığı iki genç ile kesişir: Helen ve Savaş.

Saygısızlığa asla tahammül edemeyen ve sistem içerisinde neler yaşandığını anlatacağının sözünü veren Ercüment Çözer’in hikayesinin anlatılacağı dizinin tanıtım fragmanını aşağıdaki frame’den izleyebilirsiniz. Keyifli Seyirler.

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

Kadıköy’de Sosyal ve Mesafeli Festival ‘Sanat Parkta’

‘Tenet’ Amerika’dan Önce Türkiye’de Vizyona Giriyor