içinde ,

beIN CONNECT’in Orijinal İçeriği Olan ‘Aile Şirketi’, Çok Yakında

Yeni nesil komedi dizisi ‘Aile Şirketi’, eğlenceli senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosuyla Ağustos ayında izleyicisi ile buluşacak.

beIN CONNECT orijinal içeriği olan Aile Şirketi dizisi, eğlenceli zaman geçirmek isteyen herkesi ekran başına davet ediyor.

Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Koray Şahin’in yaptığı, senaryosunu ise Murat Kaman’ın kaleme aldığı Aile Şirketi’nin oyuncu kadrosunda da birbirinden yetenekli isimler bulunuyor. Emrah Kaman, Özlem Öçalmaz, Eslem Akar, Can Sipahi, Cihan Durmaz ve usta oyuncu Müfit Kayacan gibi başarılı isimlerin başrollerini paylaştığı “Aile Şirketi”, Ağustos ayında yayınlanacak.

Her Bir Bölüm Yaklaşık Olarak 20 Dakika Olacak

Bölüm süreleri 20 dakikadan daha kısa olacak şekilde kurgulanan ve bu anlamda alışılagelmişin dışında bir dizi olma özelliği de taşıyan Aile Şirketi’nde, daha önce imza attığı Kardeş Payı, Deli Aşk ve Hadi İnşallah gibi başarılı işler sayesinde komedi alanında kendine önemli bir yer edinen Emrah Kaman hem senarist hem de oyuncu olarak karşımıza çıkıyor.

Zıt karakterlere sahip iki kardeşin aynı ofiste çalışmak zorunda kalmasıyla gelişen eğlenceli olayları ekrana taşıyan dizide; birbirinden farklı özelliklere sahip ofis çalışanları da kardeşlere eşlik ettiğinde eğlence ve kahkaha doruğa tırmanıyor.

Aile Şirketi, Murat ve Emrah Kaman kardeşlerin daha önceki üstlendikleri başarılı projeler ve Emrah Kaman’ın oyunculuktaki yeteneği göz önüne alındığında, çok keyifli ve komik bir dizi olacağını, kadrosuyla belli eder nitelikte karşımıza çıkıyor.

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

Ölümünün 3. Yılında, Harun Kolçak’ı Saygıyla Anıyoruz

Jean Christophe Grange – Sisle Gelen Yolcu