içinde

‘Aşk 101’ Dizisinin Resmi Fragmanı Yayınlandı

 

Netflix’in Türkiye’nin üçüncü orijinal dizisi olan Aşk 101’in ilk uzun soluklu resmi fragmanı ve afişi yayınlandı. Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Kubilay Aka, Alina Boz ve Mert Yazıcıoğlu gibi isimlerin rol aldığı dizi, 24 Nisan’da izleyici ile buluşacak.

Netflix Türkiye’nin Hakan: Muhafız ve Atiye‘nin ardından üçüncü orijinal dizisi olan Aşk 101‘in resmi fragmanı ve afişi izleyicilerle paylaşıldı. 24 Nisan’da Netflix’te izleyicilerle buluşacak olan dizinin konusu ise şöyle; 1998 yılında bir lisede okuyan, her biri kendince sorunlarla boğuşan bir grup gencin büyüme hikâyesini anlatıyor. Birbirlerinden aldıkları güç ve kurdukları dostluklarla karşılaştıkları sorunların üstesinden gelen bu gençler, bir yandan büyüme sancılarıyla boğuşurken, bir yandan da kurdukları iyi niyetli bir planla okuldaki öğretmenlerinin aşk hayatlarına müdâhil oluyorlar. Çıktıkları bu yolculukta birbirleri hakkında bildiklerinden çok daha fazla ortak noktaları olduğunu, beraberken ne kadar güçlü olduklarını ve sevginin zorla var edilemeyeceğini fark eden bu gençlerin günümüze uzanan hikâyeleri de dizide yer alıyor.

 
Şampiyon filmiyle tanınan Ahmet Katıksız ve daha önce Arka Sıradakiler, Ufak Tefek Cinayetler gibi dizilerde görev alan Deniz Yorulmazer‘in yönetmen koltuğuna oturduğu Aşk 101’in ilk sezonu 8 bölümden oluşuyor.

Kiralık Aşk ve Ufak Tefek Cinayetler gibi geniş izleyici kitlesine ulaşmayı başaran dizilerin senaristi olan Meriç Acemi‘nin senaryosunu kaleme aldığı Aşk 101 için tanıtım çalışmalarını sürdüren Netflix, diziden ilk resmi uzun soluklu fragmanı yayınladı. Ayrıca diziden ilk afiş de paylaşıldı.

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor …

Yükleniyor …

0

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

‘BluTV’ ve ‘Başka Sinema’ El Ele

‘Extraction’ Filminin Resmi Fragmanı Yayınlandı