içinde ,

Anna Winger: ‘Unorthodox Bitti. Yeni Bölümlerle Devam Ettirilmeyecek’

Netflix’in ilgiyle karşılanan yeni dizisi Unorthodox’un yapımcılarından Anna Winger, gördüğü yoğun ilgiye rağmen hikâyenin tamamlandığını ve yeni bölümlerin çekilmeyeceğini açıkladı.

Yazar Deborah Feldman‘ın, Hasidik Köklerimin Skandal Reddi anıları kitabından yola çıkarak kaleme aldığı kitaptan uyarlanan dizi, 26 Mart’ta Netflix’te yayınlandı ve her geçen gün izleyici sayısını artırarak ilk haftasının sonunda, Netflix’te en çok izlenen yapımları arasına girdi.

19 yaşındaki Esther ‘Esty’ Shapiro‘nun hamile olduğunu öğrendikten sonra, New York‘ta yaşadığı ortodoks Yahudi topluluğundan kaçıp, Berlin’de kendisine yeni bir hayat kurma mücadelesine odaklanan dizininin gördüğü bu yoğun ilgi, hikâyenin yeni bir sezonla veya bir devam dizisiyle devam ettirilip ettirilmeyeceği sorusunu beraberinde getirdi.

Anna Winger: ‘Unorthodox Bitti. Yeni Bölümlerle Devam Ettirilmeyecek’

Dizinin yapımcıları arasında yer alan Anna Winger yaptığı açıklamada, Esty’nin hikâyesini devam ettirmeyi düşünmediklerini söyledi. Projenin en başından beri bir mini dizi olarak tasarladıklarını söyleyen Winger, bir devam dizisi ya da yeni bir sezon çekmeyeceklerini belirtti.

Yapımcı Anna Winger aynı ekiple yeni projeler üzerinde çalıştıklarından bahsetti ve Unorthodox’un hikâyesi tamamlanmış olsa dahi, bu ekibi yeniden bir arada göreceğimizi de sözlerine ekledi.

Yazar Deborah Feldman’ın yapım sürecindeki rolü hakkında da konuşan Anna Winger, başarılı yazarın birkaç kez seti ziyaret ettiğini, ancak yapım sürecinde doğrudan yer almadığını açıkladı. Anna Winger ayrıca, Deborah Feldman’ın hikâyesini ekrana aktarırken yaptıkları değişikliklerden de bahsederek, Feldman tanınan bir isim olduğu için, onu temsil eden karakterde bazı değişiklikler yapma gereği duyduklarını söyledi ve bu doğrultuda, Esty’nin bir yazar yerine müzisyen olmasının yapılan değişikliklerden biri olduğunu belirtti.

Kaynak: Metro

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor …

Yükleniyor …

0

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

Álex Pina: ‘Yeni Sezonlar ve Spin-Off’lar Çekilebilir’

Akbank Kısa Film Festivali Sonuçları Belli Oldu