içinde

Amazon Prime Artık Türkiye’de!!

Dijital yayın platform savaşları gittikçe büyürken Sektör’ün en büyüğü olarak kabul edilen Netflix‘e  rakip olarak görülen Amazon Prime Türkiye’de kullanıma açıldı. İlk ay ücretsiz olan platformun aylık ücreti ise 7.90 TL olarak açıklandı.

Disney+, Hulu, HBO Max gibi markalarında pazara girmesiyle canlanan dijital yayın platformu piyasası oldukça hareketli günler geçiriyor. Dünya çapında 150 milyondan fazla abonesi ile Netflix‘in en büyük rakibi haline gelen Amazon Prime oldukça zengin bir kütüphaneye sahip.

The Boys, The Expanse, The Marvelous Mrs. Maisel, Orlando Bloom ve David E. Kelley imzalı Carnival Row gibi büyük bütçeli yapımlara ev sahipliği yapan Amazon Prime, The Office, House M.D., Seinfeld, Parks and Recreation, The X-Files, Prison Break, Heroes, Battlestar Galactica, Mad Men, Community, This Is Us, Downton Abbey, Buffy the Vampire Slayer gibi beğeni kazanmış yapımlar yer alıyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yükleniyor …

Yükleniyor …

0

Ne düşünüyorsun?

Olcayto İlkay tarafından yazılmıştır.

1985 Milas'da doğdu. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi üçüncü sınıf hala devam etmekte. Bir kamu kuruluşunda Bilgi İşlem görevlisi olarak çalışmakta. Çeşitli Televizyon ve Radyo kanallarında Ses Prodüksiyonu ve Program içeriği hazırlamıştır.

4

Borat Sessiz Sedasız Tamamlanmış…

Masumlar Apartmanı Spoilersiz İlk İnceleme