içinde , ,

Altınordu Belediyesi’nden Açıkhava Sineması Sürprizi

Altınordu Belediyesi’nden Açıkhava Sineması Sürprizi. Ordu Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’in öncülüğündeki etkinlik kapsamında, efsane olmuş filmler, açık havada, sosyal mesafe korunarak, Ordulu vatandaşlar ile 16 Temmuz Perşembe akşamı itibarı ile buluşacak.

#KültürveSanatŞehriAltınordu projesi kapsamında birçok etkinliğe imza atarak, kültür-sanata katkıları ve ilgiyi arttıran Altınordu Belediyesi, yeni bir etkinlikle, Ordulu vatandaşların karşısına çıkıyor. Belediye Başkanı Aşkın Tören öncülüğündeki etkinlik kapsamında, Ordulu Sinemaseverler, arabalarının içerisinden, sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde açık hava sinemasında, efsane olmuş filmleri izleyecekler.

16 Temmuz Perşembe (Bu Akşam), Tayfun Gürsoy parkında saat 21:00’de başlayacak etkinlik kapsamında yayınlanacak ilk film, unutulmaz haltercimiz Naim Süleymanoğlu’nun hayat hikayesini anlatan, Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmi olacak. Bu etkinlik kapsamında yayınlanacak filmlerin tam listesini aşağıda bulabilirsiniz. Ordulu Sinemaseverlere keyifli seyirler dileriz.

16 Temmuz – Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu

17 Temmuz – Selvi Boylum Al Yazmalım

18 Temmuz – Köstebekgiller 1

19 Temmuz – İksir

20 Temmuz – Ali

21 Temmuz – Ayla

22 Temmuz – Babam ve Oğlum

23 Temmuz – Selvi Boylum Al Yazmalım

24 Temmuz – Babam ve Oğlum

25 Temmuz – Köstebekgiller 2

26 Temmuz – Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu

27 Temmuz – Ayla

28 Temmuz – Ali

29 Temmuz – Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

AçıkhavADA Sinema, 16 Temmuz’da Büyükada’da Başlıyor

Ölümünün 3. Yılında, Harun Kolçak’ı Saygıyla Anıyoruz