içinde ,

Altın Küre Ödüllü ‘Ramy’ nin 2. Sezonu, 29 Mayıs’ta Ekranlarda

Komedyen Ramy Youssef’in başrolünde yer aldığı, Altın Küre ödüllü Ramy dizisinin 2. sezonundan ilk görseller yayınlandı. Mahershala Ali’nin konuk oyuncu olarak yer aldığı Ramy 2. sezon, 29 Mayıs’ta izleyici ile buluşacak.

Komedyen kimliğiyle tanınan Ramy Youssef, yaratıcıları arasında yer alıp, başrolünü üstlendiği Ramy dizisiyle büyük çıkış yakalamıştı. Yıllar önce Mısır’dan ABD’ye göç etmiş bir ailenin ferdi olan Ramy’nin yaşadıklarını konu alan dizi, izleyicilerden olumlu yorumlar almış ve Ramy Youssef, dizideki performansıyla, Komedi-Müzikal dalında En İyi Erkek Oyuncu Altın Küre ödülü kazanmıştı.

Yayınlandıktan kısa bir süre sonra yeni sezon onayı alan dizinin 2. sezonu ile ilgili en dikkat çeken yenilik ise Moonlight ve Green Book filmleriyle Oscar kazanan Mahershala Ali‘nin dizinin oyuncu kadrosuna dâhil olması. Mahershala Ali, konuk oyuncu olarak yer aldığı dizide önemli bir rolü üstlenecek.

Mahershala Ali’nin de Rol Alacağı Ramy 2. Sezon, 29 Mayıs’ta İzleyici ile Buluşacak

Ramy Youssef’in hayatından izler taşıyan dizinin 2. sezonu, Ramy’nin yaşadıklarını anlatmaya devam edecek. Yeni bir Müslüman cemaati bulan Ramy, İslam’a daha derin bir bağlılık kazanmaya başlayacak ve aynı zamanda kendi manevi yolculuğunun derinliklerine inecek. Dizide Mahershala Ali, Ramy’nin katıldığı Müslüman cemaatinde yer alan bir karaktere hayat verecek ve Ramy’nin kendi manevi yolunu bulmasına yardımcı olacak.

Hulu’da yayınlanacak olan dizinin 2. sezonu, 29 Mayıs‘ta izleyici ile buluşacak. Diziden yayınlanan görsellere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Entertainment Weekly

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

RTÜK’ten Designated Survivor’a Darbe Sansürü

Netflix Türkiye Mayıs Ayı Programı