içinde ,

‘7500’ Filminden Resmi Fragman Yayınlandı

Joseph Gordon-Levitt’in başrolünü üstlendiği 7500 filminden resmi fragman yayınlandı. Dünya prömiyerini geçtiğimiz yıl Locarno Film Festivali’nde yapan film, 19 Haziran’da Amazon Prime Video’da yayınlanacak.

Inception, The Dark Knight Rises, Looper, Lincoln, Snowden gibi filmlerde önemli roller üstlenerek kariyer basamaklarını hızla tırmanan Joseph Gordon-Levitt, kariyerinin zirvesini yaşadığı bu dönemin ardından sessizliğe bürünmüştü. 2016 yapımı Snowden’dan sonra kayda değer bir filmde yer almayan Gordon-Levitt, neredeyse dört yıllık bir aranın ardından yeni projelerle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni projede bir uçak pilotu olarak karşımıza çıkan Levitt’in, uçağı kaçırmak isteyen teröristlerle mücadelesine ve bu durumun gerilimine şahit olacağız.

7500 Filminde Joseph Gordon-Levitt’e, Murathan Muslu ve Aylin Tezel Eşlik Ediyor

Locarno Film Festivali’nde izleyici karşısına çıktıktan sonra Almanya ve Avusturya’da gösterime giren 7500 filminin haklarını satın alan Amazon, filmi önümüzdeki günlerde dijital platformu Prime Video’da yayınlayacak. ABD’de 19 Haziran’da Amazon Prime Video’da yayınlanacak olan filmin, diğer bölgelerde platforma ne zaman geleceği şimdilik belirsizliğini koruyor.

7500 filminin yönetmen koltuğunda ilk uzun metrajlısına imza atan Patrick Vollrath oturuyor. Senaryosunu Patrick Vollrath’un Senad Halilbasic ile birlikte kaleme aldığı film, teröristler tarafından kaçırılan bir uçakta geçiyor. Uçağın pilotu olan Tobias Ellis (Gordon-Levitt) bir yandan yolcularının hayatlarını korumaya çalışırken, bir yandan da daha büyük bir felaketin önüne geçmek için zor kararlar vermek zorunda kalıyor. Teröristler kokpitin kapısına dayanırken, Tobias’ın ölüm ile yaşam arasındaki ara bulucu olması gerekiyor.

Oyuncu kadrosunda Joseph Gordon-Levitt’in yanı sıra, Omid Memar, Murathan Muslu ve Aylin Tezel gibi isimlerin olduğu 7500 filminin, yayınlanan resmi fragmanını, aşağıdaki frame’den izleyebilirsiniz. Keyifli Seyirler.

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

Konserlerde Yeni Dönem

Playstation 5 Resmi Olarak Tanıtıldı.