içinde ,

38 Kadından Keyifli Bir Video: Boss Bitch Fight Challenge

Aralarında Scarlett Johansson, Cameron Diaz, Margot Robbie gibi oyuncuların ve başarılı dublörlerin yer aldığı 38 kadın, karantinada çekilen ‘Boss Bitch Fight Challenge’ adlı online dövüş sahnesinde bir araya geldi ve ortaya çok eğlenceli bir video çıktı.

İnsanların salgın nedeniyle evlerine kapanmak zorunda kaldığı karantina döneminde, bu süreci biraz daha katlanılabilir hale getirmek için pek çok oyuncu farklı ve ilgi çekici yollar buldu. Bu süreçte çekilen en keyifli videolardan biri ise Zoë Bell‘den geldi. Yıllardır Hollywood’da hem dublör hem de oyuncu olarak hayatını sürdüren, özellikle Quentin Tarantino filmlerindeki performanslarıyla tanınan Bell, Boss Bitch Fight Challenge adını verdiği online dövüş sahnesinde, başarılı oyuncuların ve dublörlerin aralarında yer aldığı 38 kadını bir araya getirdi ve ortaya çok keyifli bir video çıktı. 

Etkileyici ve başarılı kurgusu sayesinde her biri farklı bir yerde olan bu 38 kadının 5 dakikalık bir dövüş sahnesinde bir araya gelmesini sağlayan Boss Bitch Fight Challange, evinin salonunda oturmuş kitap okuyan Zoë Bell’in “Çok sıkıldım. Sadece arkadaşlarımla oynamak istiyorum” demesiyle açılıyor. Sonrasında kameraya doğru bir tekme sallayan Bell, böylece beş dakikalık etkileyici dövüşü başlatmış oluyor.

Videoda görünen isimler sırasıyla şöyle; Zoë Bell, Lucy Lawless, Tara Macken, Drew Barrymore, Juliette Lewis, Tamiko Brownlee, Rosario Dawson, Amy Johnson, Cameron Diaz, Kim Murphy, Daniela Ruah, Michaela McAllister, Kaitlin Olson, Lauren Mary Kim, Florence Pugh, Julia Butters, Angela Meryl, Sarah Irwin, Daryl Hannah, Sophia Di Martino, Tracie Thoms, Shauna Duggins, Zoe Saldana, Ming Qiu, Renee Goldsberry, Rosie Perez, Lilly Aspell, Thandie Newton, Mel Stubbs, Jessie Graff, Monique Ganderton, Halle Berry, Heidi Moneymaker, Scarlett Johansson, Dayna Grant, Margot Robbie, Renae Moneymaker, KT Tunstall ve son olarak yine Zoë Bell.

Bu fazlasıyla keyifli videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz. Keyifli Seyirler.

Kaynak: Collider

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

John Wick 4’e Salgın Ertelemesi

Bright II Filmini Louis Leterrier Yönetebilir