içinde ,

13 Reasons Why, 4. Sezonu ile Ekranlara Veda Edecek

Bu yıl 4. sezonu ile ekranlara veda edecek olan 13 Reasons Why’ın yeni sezonundan ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Yukarıdaki frame’den bu fragmanı izleyebilirsiniz.

İlk 2 sezonuyla son yılların en çok konuşulan dizilerinden biri olmayı başaran 13 Reasons Why, geçtiğimiz yıl yayınlanan 3. sezonuyla aynı etkiyi yaratamamış olsa da, Netflix’in en çok izlenen dizilerinden biri olmaya devam ediyor. Bu yüzden hikâyeyi tamamlayacak olan 4. sezon da pek çok kişi tarafından merakla bekleniyor. Hikâyeyi tamamlayacak diyoruz çünkü daha duyurulduğu anda 4. sezonun aynı zamanda dizinin final sezonu olacağı açıklanmıştı.

13 Reasons Why’ın yeni sezonu için tanıtım çalışmalarına başlayan Netflix, yeni sezondan ilk tanıtım fragmanını yayınladı. Final sezonunun kamera arkasında ekibin birlikte geçirdiği son anlardan görüntüler içeren bu tanıtım fragmanı, izleyicilere duygusal bir final sezonunun yolda olduğunu haber veriyor.

Yayınlanan bu tanıtım fragmanıyla birlikte dizinin ekranlara döneceği tarih de belli oldu. 13 Reasons Why’ın 4. sezonu, 5 Haziran’da izleyici ile buluşacak.

13 Reasons Why, 5 Haziran’da 4. ve Final Sezonu ile Ekranlara Veda Edecek

Hikâyenin merkezinde yer alan karakterlerin Liberty High’dan mezun olmadan önceki son yılına odaklanan 4. sezonda, karakterler bir yandan mezuniyete hazırlanırken, bir yandan da tehlikeli bir sırrı saklı tutmaya çalışacak. Bu süreçte verecekleri zorlu kararlar, sadece lise hayatlarında değil, tüm gelecekleri üzerinde derin etkiler yaratacak.

Dizinin 10 bölümden oluşan final sezonunun oyuncu kadrosunda Dylan Minnette, Alisha Boe, Brandon Flynn Miles Heizer, Grace Saif, Christian Navarro, Ross Butler, Devin Druid, Timothy Granaderos, Anne Winters, Deaken Bluman, Tyler Barnhardt, Austin Aaron, Inde Navarrette, RJ Brown, Steven Weber, Brenda Strong, Amy Hargreaves, Josh Hamilton, Mark Pellegrino ve Jan Luis Castellanos yer alıyor.

Kaynak:Variety

Ne düşünüyorsun?

Kerim Of tarafından yazılmıştır.

Başlangıç; 1984, bitiş; henüz hesaplanmadı. Önemli olan keyif almak ve anı biriktirmek. Kısacası basitçe ve huzurla yaşamak...

Push the Button – Bedük

İstanbul Film Festivali, Türkiye’de İlk Kez İzlenecek 15 Filmlik Bir Seçkiyi Sinemaseverler ile Buluşturacak